Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve. Nem egy orvost kerestem fel,mindenik csak vállat vont s azt mondta semmi nagy baj nincs,de konkrét választ nem kaptam. Adott a probléma,a két kulcs-csontom kiugrik a mellkasomnál kar felemelésénél,akkor az egyik vállam rettenetesen ropog,a térdem ugyszintén,mind a két könyököm is(itt az egyiknél egy izület is kipattan forgatáskor). Én már nem tudom mi tévő legyek,felkerestem magánrendelőt is,csak a több mozgás amit tudnak mondani. Nekem ez olyan nesze semmi fogd meg jól. Valakinek volt e ehez hasonló problémája? Esetleg vélemény ki mit gondol.

20F


2021. okt. 26. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg szedhetnél porcerősítőt, amit a patikákban vehetsz. A legtöbb glükózamint és kondroitint tartalmaz. Ezek étrendkiegészítők és legalább 2-3 hónap, mire javulást érhetsz el. Általában kopásra javasolják vagy amikor kattognak az ízületek, mert ezek nem csontra, hanem direkten a kötőszövetekre hatnak. Lehet nem iszol eleget és ez is befolyásolhatja. A doki gondolom a sportot azért javasolja, hogy bejárasd, kicsit jobban terheld, mert ez segitheti az erősödést és a helyes testtartást. Úgyhogy séta, úszás, testépítés kellene. A kulcscsontnál nincs jó ötletem, de egy kis izmot kellene felszedni rendszeres mozgással.
2021. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!