Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet baja a férfiasságomnak?

Lehet baja a férfiasságomnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy esésem kerékpárral és főleg a combomat ütöttem meg…

Elég csúnyán be is dagadt meg véraláfutásos lett, de semmi komoly, azon túl hogy valamennyire fáj.


Nagyon sokára értem csak haza és nagyon elfáradtam.


Este azért ellenőriztem a péniszem meg a herém hogy nem e sérült meg (bár fájdalmat ilyen téren nem éreztem) és nem láttam semmit (vagy lehet a fáradság miatt nem vettem észre.


Ma viszont láttam hogy elég durván belilult ott is…

A makkon semmi elváltozás, a felső hármas viszont elég lila.


Meg a golyóknál is egy rész…


Érdemes ezzel orvoshoz menni, vagy ha a pisilés minden gond nélkül megy, meg a merevedéssel sincs gond, illetve nem fáj, akkor csak meg kell várni hogy elmúljon?



2021. okt. 29. 17:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felső harmad*
2021. okt. 29. 17:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. Nem teketoriaznek tovább. Itt a hetvege, ügyelet lesz csak raadasul hétfő is szünnap. Max elkuldenek, h minek jott ezzel. De ha nagyobb baj van, az életet, szervet is menthet, ha bemesz.


Jobbulast kivanok!

2021. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Igen, ilyen balesetek után szinte bizonyosan fellép az impotencia.
2021. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha alapvetően minden rendben van, tehát minden működik, nem fáj, akkor nem feltétlenül rohannéknaz orvoshoz.

Persze természetesen elmennék, de csak jövőhéten valamikor egy magán urológushoz.

2021. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4. Én is így gondoltam…

2* is aludtam jó sokat azóta és mindkétszer volt “éjszakai” merevedésem…


Viszont ha a véraláfutás később keletkezett esetleg és nem csak nem vettem észre, az mi miatt lehet?


Tegnap volt a szabim utolsó napja… Ma meg délelőtt dolgoztam, délután aludtam.

Holnap még mindenképpen be kéne mennem dolgozni, vasárnap meg gondolom nincs orvos…


Esetleg hétfőn tudnék elmenni a háziorvoshoz.

(Oda lehet e ezzel menni?)

2021. okt. 29. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Hétfőn ünnep van...


Háziorvoshoz természetesen tudsz menni, és szükség esetén ad beutalót. Ha nagyon aggaszt a dolog, akkor kérd meg, hogy az adott szakosztályra sürgősséggel kéred a beutalót, hogy ne kelljen 2-3 hónapot várni.

2021. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6.

Ja igen, halottak napja.


És ha magán urológiára mennék, az hogy működik?

Még sosem voltam semmilyen magán rendelésen…


Felhívom, ad egy időpontot, oda megyek, fizetek és megvizsgál?

2021. okt. 29. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Felhívod, elmondod hogy sürgős lenne mert elestél, és lila a Heréd egy része is, kapsz időpontot, elmész, letolod a nacid, megnézi, ha szükségesnek látja akkor ultrahangozza, kikérdez hogy fáj-e stb stb. A végén mondja az összeget, te pedig fizetsz.


Gyakori kérdéseket megelőzve.

Nem, nem gáz ha az izgalom hatására feláll, nem te vagy az első sem az utolsó. Kire hogy hát az izgulás.

Másik dolog, hogy nem kell leborotválni előtte, nem érdekli, nem izgatja a dolog hogy szőrös vagy sem és nem befolyásolja a vizsgálatot a szőr.

2021. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. okt. 29. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Itt szerintem leginkább a heréket kell figyelned.

Ha nem fájnak, azoknak nem lett semmi bajuk.

A többi rész nem érzékeny ilyen szempontból, a zúzódás simán felszívódik pár nap alatt, és elmúlik az egész.

2021. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!