Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtét után...

Fitymaszűkületi műtét után meddig lesz érzékeny a makk?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt teljes körülmetélésem és most már egyáltalán nem fedi bőrt a makkot. És most már kötést is elakarom hagyni. Meddig lesz "extra érzékeny" a makk? Milyen boxer ajánlatos? Passzos vagy inkább lenge?

Válaszokat előre is köszi!



2021. okt. 30. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Van aki évekkel a műtét után is csomagolja a makkját.
2021. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint kötést tesz rá?
2021. okt. 30. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiyen kötés nem kell rá egy hónap után. Hordhatsz akármilyen gatyát, mert most edzeni kell a területet. Pár nap alatt hozzászoksz.
2021. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 éves koromba csinálták még joval pubertás előtt. Nem volt teljes csak részleges. Ennek ellenére nekem műtét után nagyon fájt még hetekig és érzékeny is volt nagyon. Anyum kamillás teát főzött és abban kellett áztatni azzal törölgetni a sebes részt. Kb 2 hét után kezdett jobb lenni. Nagyjábol 1,5 honap után gyogyult meg teljesen. Akkor már nem fájt az se ha felállt
2021. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó, hogy neked ilyen jó fej anyukád van.

Sajnos nekem nem lett megcsináltatva gyerekkoromban. És most felnőtt koromba csináltattam meg. Tudom ciki vagyok, de mit tudok csinálni ha serdülő és kamaszkoromban nem volt önbizalmam elmenni ilyen műtétre.

2021. okt. 30. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát elhiheted én se magamtol mentem! Nem én akartam. Full ciki volt nekem már akkor is előtte meg utána a sok vizsgálat meg ellenőrzés. Csomoszor volt merevedésem vizsgálatok közben. Aztán olyan varratot raktak ami magátol kijön vagy felszivodik nem tudom pontosan de az utolsó kis darab kb fél év mulva esett ki amikor fürdés közben huzogattam a fitymámat. Egy kis rész meg hozzátapadt a makkom végéhez, az csak honapok mulva vált le, azt hittem amikor lejött hogy leszakadt valami mert utána teljesen szétnyílt a makk mögötti árok rész és végre ott is ki tudtam utána mosni rendesen 🤔
2021. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

A csomagolást úgy értem, hogy annyira érzékeny marad a makk, hogy az illető csak úgy tud létezni ha becsomagolja az érzékeny makkját különben két métert nem tud megtenni.


Nem bírja elviselni ha bármi hozzáér, még az alsógatyát sem.

2021. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!