Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert piros az arcom? 17 eves fiu

Miert piros az arcom? 17 eves fiu

Figyelt kérdés
Mar tobb honapja piros mindket szemem alatt az arcom. Ha csiposet eszek akkor durvabban piros de alapjaraton is piros. Valaki valami tipp hogy mi lehet ez? Vagy mit csinájak? Nem tudom hogy sok koze van e hozzá hogy apukámnak magas vérnyomás problémái vannak es lehet nekem is de akarhanyszor merem nem magas. Mar idegesit szoval ha van valami tapasztalatod e teren akkor kerlek ird le
2021. nov. 1. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csípős kaja után normális az arcpirosodás, mert arra mindenki másképpen reagál (gyomorégés, aranyér). A leírásod alapján próbálj meg valamilyen bőrnyugtato antiallergén krémet használni, ha mosod vagy tisztítod, mert lehet érzékeny a bőröd. Akár a nyári naptej vagy mas kozmetikum is okozhatta. Rosacea betegséghez szerintem túl fiatal vagy és az orrodat is érintené. Ha nem javul magától, akkor dokihoz kell menni vele.

[link]

2021. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanna S ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nem tudom mit lehet csinálni ellene, mondjuk ez velrm így van vagy 3 éve.
2021. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A rosaceát sokan a demodex szőrtüsző atkának tulajdonítják. Próbáld meg naponta egyszer-kétszer áttörölni az érintett bőrterületet 70%-os alkohollal. Ha ennek hatására elmúlik a bőrpír, akkor atka volt.
2021. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az orrom is picit piros igy abba az ívbe
2021. nov. 1. 17:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Kenem bornyugtato kremmel de semmi.
2021. nov. 1. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet a héten elmegyek bőrgyógyászhoz
2021. nov. 1. 17:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyen alkoholos tonikokat meg ilyeneket nem merek mert az orromnal nagyon ki van szaradva a borom. De ahol piros az arcom ott nem csak az orromnal
2021. nov. 1. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:
De mindenkepp megprobalom hatha elmulik
2021. nov. 1. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Az arcodon nagyon bőséges a hajszálér hálózat.Ahol a felső bőr réteg nagyon vékony,átlátszódik a vér színe.Izgalomkor főleg,mikor a vérnyomás növekszik,még jobban kitágulnak az erek.Nincs erre külsőleg kenőcs.De akár emlithetnék más testrészedet is,ahol ugyan ez történik

időnként.

2021. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen.
2021. nov. 10. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!