Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? Lehet, hogy...

Mi lehet a baj? Lehet, hogy húgycsőgyulladásom van?

Figyelt kérdés

Az orvos még egy éve prosztatagyulladást véleményezett és 10'3 volt valamilyen streptococcus fealis. Erre beszedtem 3 antibiotikum kúrát, amitől gombás fertőzésem lett és azóta teljesen száraz a makkom és ánuszom, hiába szedtem probiotikumot és hiába múlt el teljesen a gombás fertőzés.

A posztatagyulladás diagnózisában azért kételkedem, mert soha nem volt vizeletcsepegésem vagy szivárgásom, esetleg nehézségem. Nem volt véres vizelet, sem folyás... Semmi ilyesmi. Annyi, hogy sokáig nem tudtam ülni, mert rövid idő után elkezdett fájni a prosztatám. De amivel kezdődött és ami még most is jelen van, az az ejakuláció utáni húgycső fájdalom,ami néha vizelésnél is megjelenik. Ennyi... Elmentem egy új orvoshoz, aki ezúttal nem antibiotikumot adott, hanem gyulladáscsökkentőket.

Egy éve szedem a gyulladáscsökkentőket és tényleg jobb lett, de úgy érzem sohasem fog elmúlni.

Egész életemben hullámzóan fájni fog az ejakuláció és gyógyszert kell szednem?

A prosztatám már szinte sohasem szokott fájni és a hosszabb üléseket is bírom tünetmentesen... De minden nap jojoba olajat kell használnom makk szárazság ellen... Nem lehet, hogy csak húgycsőgyulladásom van? Hogy lehetne ebből kijönni?

19/F-😔



2021. nov. 8. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudják még annak a baktériumnak a nevét ami ezt okozza.

Az nem elég ,hogy a doki rutinból felír valamit.

Vizeletből baktérium tenyészetet kellene csinálni,és ha ott rátalálnak,na erre kellene a gyógyszert is megkeresni.

2021. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a krónikus prosztatagyulladás ilyen. Nem mindenkinél ugyanazok a tünetek. Sajnos ez a betegség nem kis kihívás az urológusok számára, sok a bizonytalanság, így a többségük csak a tünetek enyhítésére koncentrál és nem az okára. De ne add fel, ez a lényeg. Olvass utána mit kellene változtatni az életmódodon. Továbbá keress fel egy olyan magánklinikát, ahol nem csak vizelet vizsgálat van, hanem a húgycső váladékot, a prosztata váladékot és ondót is elküldik a laborba.
2021. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!