Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap borotválkoztam ma...

Tegnap borotválkoztam ma megint borostás vagyok nem olyan durván de nem is sima ez mitől lehet vagy egyáltalán természetes?

Figyelt kérdés
rossz minőségű borotvával dolgoztam de úgy láttam sikerült rendesen megcsinálni. Ma viszont elég láthatóan borostás vagyok.
2021. nov. 9. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha más borotvával csináltad eddig akkor is ugyanez volt az eredmény?
2021. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2021. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pasi vagyok

igen más volt bár viszonylag hamar újra borostás leszek.

ti hogy csináljátok?

nektek meddig tart ki a borotválkozás?

2021. nov. 9. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszeruen csak mukodnek a hereid, igy a hormonoktol ezek szerint rendesen no naponta az arcszorzeted. Ez egyenenkent valtozik a pubertas vege fele. Ha unalmas naponta borotvalkozni, akkor eleg lesz 2-3 naponta, ha nem ciki a borosta. Csak nezd meg a borotvapenget is, hogy uj-e vagy nem tomitodott-e el, mert azert azt sem lehet sok alkalommal hasznalni. Egyebkent pedig vegigsimitod az arcod es ugyis erzed, hogy rendesen levagta-e es szur-e vagy mar erett a pengecsere.
2021. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2021. nov. 10. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan nő,ha azt akarom,hogy sima legyek,minden nap kell,többnyire szoktam is.
2021. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!