Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáció után köhögési...

Maszturbáció után köhögési inger, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam vele, viszont egy ideje lebetegedtem és nem tudok kijönni belőle. Aztán táppénzre kerültem és ilyen egész napos maszturbációkat tartottam, mert nem tudtam semmit csinálni. És aztán már egyre csak rosszabbul lettem, a végén már majdnem megfulladtam a köhögéstől.

Nem tudom mi lehet a megoldás este nem tudok aludni.

Talán ha berúgnék az segítene?

Mindig olyan félelem meg szorongás tör rám esténként.

Gyűlölöm a telet, nem tudok sehova menni nincs semmi kikapcsolódás csak ez hogy sötétben megyek dolgozni sötétben jövök haza, nem látom a napot, hideg, betegség. Most ez a covid is már 2 éve és beparáztatják még jobban az embert.



2021. nov. 9. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a maszturbálás az egyetlen olyan tevékenység, amivel el lehet ütni az időt. Főleg nem egész nap.


De a köhögéssel nem függ össze, abban biztos vagyok.

2021. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltehetően a művelet során megemelkedő vérnyomás okoz agyi keringési problémákat a köhögési ingert okozó agyi területen.
2021. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A maszturbáció azért lássuk be egy fizikai teljesítmény, ami egy idő után kimerítheti egy kicsit a testet. Plusz ha nyitva van a szád, akkor kiszáradhat a torkod, ami köhögésre késztet.


A gyógyulás idő, de a köhögés alapvetően akár 1 hónapig is visszamaradhat.


A programokra annyit, hogy egyelőre lehet menni moziba, étterembe, kocsmába és egyéb szórakozóhelyekre, áthívhatod a barátaid, elmehetsz sétálni, olvashatsz, filmezhetsz/sorozatozhatsz. Sportolni, mozogni otthon is lehet. Az internet tele van saját testsúlyos edzésekkel, szóval még terembe sem kell menni hozzá.

Egyéb hobbit is kereshetsz, mint makett, 3D-s puzzle, megtanulsz sütni sütiket, origami, szobakertészkedés stb.


Attól hogy jön a tél, nem kell bedepizni.

2021. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baszodalássan ahogy zihálsz recskázás közben, az okozza a köhögési ingert, inkább menj ki a levegőre sétálni
2021. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Siman lehet csak allergia (pl. agyban atkak vagy por). Tobbet kellene friss levegon lenni delben, amikor meg sut a Nap. Esetleg szedhetnel D3 vitamint, ami ilyen mesterseges naofenypotlo es jot tesz az immunrendszernek es ahangulatodnak. Vagy keress egy partnert vagy valamilyen hobbidba vago csoportot, akki kicsit kimozdithatnak a szomorkodasbol is. Nem vagy egyedul, mind kiborulunk a sotettol es a covid helyzettol, de az mar bator lepes, hogy mersz rola beszelni.
2021. nov. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

D3 vitamint szedek

Focizni járok, de ugye amikor lebetegedtem akkor kiestem onnan is.

Mármint amatőr szinten játszok, tehát nagypályán sokszor átutazzuk a megyét, jobban bejön ez a hobbi mint mondjuk egy zárt konditerem.

Viszont a hátránya az, hogy időhöz van kötve heti 1 vagy esetleg heti 2 meccs, és télen már nem is lesz...

2021. nov. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!