Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! 42 éves férfi vagyok...

Andrew2 kérdése:

Üdv! 42 éves férfi vagyok és karanténban covid miatt, viszonylag gyenge tünetekkel. Férfiak válasza érdekelne akik már átestek. Olyat írnak, hogy covid után merevedési gondok lesznek. Na, ez elég párás lenne. Tapasztalt bárki bármi bajt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Édes jó istenem… ne a facebookról tájékozódj már!!!
2021. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok ugyan, de megnyugtathatlak semmi baja a férjemnek covid után. ☺️
2021. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
tekitve hogy huszonévesek is haltak meg.. akár ez is lehet.
2021. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Enyém bizony azóta nem nagyon működik. 86 vagyok.
2021. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem látok a covid és a merevedés között összefüggést.

A vér ugyanúgy áramlik a testben, a a hormonhaztartást sem befolyásolja, hiszen férfiak esetében nem állítja le a tesztoszteron termelést. Ez egy légúti vírusos fertőzés. Úgy is kell kezelni

2021. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
5# ha nincs elég vér, o2 ellátás akkor bizony máshonnan von el a szervezet ilyen egyszerű.
2021. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Tavasszal szinte tünetmentesen átestem a covidon, a feleségem volt nagyon rosszul, ezért teszteltek engem is. Pár hónapra rá here- és makkfájdalom, illetve gyakori vizelési inger jelentkezett nálam. Volt vizelet, ondó és prosztataváladék vizsgálat is, minden negatív lett, így az orvosom azt mondta, hogy nem igazolt prosztatagyulladásom van. Arra, hogy a covidtól van-e, nem tudott válaszolni. Na ennek a csodálatos betegségnek voltak merevedési zavar tünetei. Csak akkor volt erekcióm, ha inger érte a péniszem és csak addig tartott amíg ez az inger fennállt. Volt amikor ez is csak akkor, amikor a hátamon feküdtem. Az orgazmus pedig inkább fájdalmas volt mint kellemes, így már nem is kívántam az együttlétet a feleségemmel. Erre az orvos potencianövelőt javasolt, de mivel még csak 37 éves vagyok, egyenlőre ezt elutasítottam. Végig csináltatott két gyógyszer kúrát, már eljutottam oda, hogy csak az ülés és a háton fekvés kényelmetlen egy picit, de legalább a férfiasságom működik (lekopogom) és élvezem is a szexet. Tegnap háromszor is együtt voltunk.
2021. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Covid után, nekem is érezhető változás, gyorsabban lelankad, stresszesebb is vagyok, azt veszem észre hogy minden nap idegbeteg vagyok, azelott ez nem volt így.. Van merevedésem, működik a cerka.. De lelankad hamarabb, érzem, tudom hogy azelott mint a bika olyan voltam..szerintem a covid csinálja..
2021. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem tudom hogy a covid miatt van e de amiota van ez az egesz kb 1,5 éve már nem áll fel ugy mint régen
2021. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!