Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Balanitis mennyi idő alatt...

Balanitis mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés

Néhány napja kipirosodott a makkom és az alatta levő rész, aki viszket és a makkom felső része hámlik is.

Rendszeresen kenem most Canesten krémmel, de mennyi idő alatt múlik el ez kb.?


2021. nov. 15. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Uhhh... részvétem. Én is hasonlókat élek át. Viszket, hiperérzékeny és tiszta szmegma.


Morzsolgatni szoktam, sokszor elfeledkezek magamról és olyankor is csinálom ha látják.


Multkor láttam valaki zacskó viszketésre ecetet ajánlott. Hát nekem nem vált be.

2021. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hordd hátrahúzva és jobb lesz.

Eleinte megőrülsz de idővel megszokja és a gyulladás is alábbhagy.

2021. nov. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De mennyi idő ez? Valamivel mintha már jobb lenne, de még most sem jó. Közösülni lehetséges ezidő alatt?

1-2 héttel kell számolni?

2021. nov. 16. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem sok idő, max 2 hét hátrahúzva hordás után jelentős javulás lesz.


Közösülést nem ajánlom de te érzed. De begyulladt makkal nem hinném hogy élveznéd.

2021. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz megfertőzni senkit, akkor nem szexelsz. Tünet elmúlása után még két hétig kell kenni Canesten tájékoztatója szerint, ha valóban gombáról van szó. A tüneteknek pár nap után javulni kell, ha nem akkor orvos! Balanitist okozhatja baktérium is, arra meg nem jó a Canesten.
2021. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnapra határozottan jobb volt, ma pedig elmúlt a vörösség és a viszketés is. Helyreállt, végre.
2021. nov. 19. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik megoldás vált be végül?
2021. nov. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát egyik este kamilla teás áztatást alkalmaztam, az nagyon sokat segített másnapra, azt leszámítva pedig canestent használtam gyakran.
2021. nov. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!