Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez ? Ma szabadnapon...

Mi lehet ez ? Ma szabadnapon voltam itthon és most az este folyamán elmentem kádazni. És amikor kiszálltam a melegvízből azt vettem észre, hogy be van duzzadva/pufisodva a péniszem. Mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak szállok ki a kádból és azt látom, hogy kb másfélszer vagy max kétszeresére meg van dúzzadva a pénisztest.

Mitől lehet ez ?

Kicsit kellemetlen érzés volt amikor megfogtam és megnyomkodtam, hogy mégis mi ez.

Hátra húzni is elég nehéz volt.

(Van egy kicsi szűkületem, de sosem zavart. Amikor normál állapotban van simán hátra lehet húzni, de most elég nehezen lehetett).


Per pill nincs itthon kamilla, pedig szokott lenni, az ilyen kenőcsök mint a neogranormon (nem biztos hogy így kell leírni :D bocsi) meg aurobin is elfogyott :D

Szóval semmi sincs itthon, max algoflex.


Nem értem, hogy mi ez, szerintem még nem volt velem ilyen...


Ennek már lassan fél órája, de azóta sem ment le.

Még mindig meg van duzzadva



2021. nov. 16. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A meleg víztől kitágultak az erek.Majd a hidegtől összeesik.
2021. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy azóta is úgy van, s máskor nem történt ilyen a kádazástól... :/
2021. nov. 16. 22:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Még mindig be van dagadva az egész...

És ha megnyomom, akkor olyan szúrós fájdalom érzés lesz.

2021. nov. 17. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Tettél valami olyan anyagot a fürdővízbe (pl. só, habfürdő) amit korábban sosem? Mondjuk ha még mindig fennáll, én megmutatnám egy orvosnak.
2021. nov. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Piros is? Mert akkor esetleg lehet allergia valamelyik fürdőzéshez használt szerre.
2021. nov. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Meleg víztől is lehet, egy ilyen mértékű duzzadás nem megy le olyan hamar,de mindenesetre érdekes.
2021. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis ecetes lemosás hozhat javulást.
2021. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!