Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hugycső szúrás?

Hugycső szúrás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A húgycsövem közepe tájékán bizonyos mozdulatoknál szúrást érzek, néha ülés közben is, vizeletürítéskor viszont semmi fájdalmam nincsen. Olyan szinte mintha ott lenne valami. Tapintásra persze semmi. Tegnap voltam urológusnál ultrahang, prosztata hibátlan, vizelési görbém is, vizeletemben vér és genny nincsen. Olvasgattam az interneten és megijesztettem magam, lehet, hogy a fájdalom elhelyezkedése miatt netán húgycső daganat?


Esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Lassan 3-4 napja érzem ezt. Pár napja kicsit erőlködtem vizeléskor, lehet hogy attól?


23/F



2021. nov. 17. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

az lesz



hazsnáld amig lehet

nemsokára le esik (lerohad) magátol

ketyeg az óra....

írány dugni

2021. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszod!
2021. nov. 17. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez az amikor valaki nem tudja használni a netet. Ez kb. olyan, mint amikor fáj a feje valakinek, google szerint agytumor. Eleve akkor már lehet ez húgyhólyag daganat is. Te is leírtad, akár lehet az is, de nálad nem az, 3-4 napja érzel valamit, orvosnál is voltál, most ennél többet itt sem fogsz megtudni,teljesen irreleváns lenne egy más által leírt sztori, ami teljesen egyéni. Egy tumor ha lenne is, nem olyan, hogy hol érzed hol nem, hol okoz panaszt, hol nem.
2021. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!