Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? Sürgősen menjek...

Ez mi lehet? Sürgősen menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Találtam a péniszem felett egy csomó szerű valamit. Tehát nem a péniszemen és nem is a heréimen van hanem pénisz tövében. Nem fáj, nem váladékozik és igazából nem is csinál semmit, de mivel nem tudom mi ez így elég aggasztó. Pár hónappal ezelőtt vettem észre de mivel akkor se fájt így nem szóltam senkinek. Aztán volt amikor összébb ment és elég kicsi lett. Most viszont újra nagyobb lett, borsószem nagyságú. Ez mi lehet? Volt már valakinek ilyenje?


16f



2021. nov. 18. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz kiokoskodni, mi az, amiről írsz, de valószínűleg még képet se tudnál mutatni róla, hiszen nemigen látszik, nyilván a bőr alatt van. Nem fáj, nem váladékozik, nem csinál semmit, csak kisebb lett, majd újra megnagyobbodott. Lehet, jobban jársz, ha orvoshoz fordulsz vele, mintha itt vársz a látnoki tehetségre, aki megmondja, mi ez. Kapkodnod azért nem kell, nem egy halálos daganatról van szó...
2021. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyirok csomó.Másoknak is van. A nyirok csomók a test szűrő berendezései.
2021. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mekkora az a csomó?
2021. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!