Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kratom hatása szexuális téren?

Kratom hatása szexuális téren?

Figyelt kérdés
Fokozza a vágyat? Jobb vele a szex? Tapasztalatok?
2021. nov. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Psyched Substence nevű Youtube csatornát ajánlom. A kratom tönkreteszi hosszútávon a tesztoszerontermelődést a szervezetedben, szóval nem, határozottan nem tesz jót a szexuális életedben. Amúgy meg a kratom egy hulladék, hányimgertkeltő íze van, a hatását meg én speciel utáltam. Hányingerem van, ha visszaemlékszek.
2021. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ópiát és ópiát-agonista csökkenti a szexuális vágyat.
2021. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a hatás alatt fokozza a szexuális vágyat, és teljesítőképességet. Tovább bírja a szerszám, ez valószínüleg azért van, mert érzéstelenít, fájdalomcsillapít, de azt is el tudom képzelni, hogy valamit a vérkeringéssel csinál, de az utóbbit ne vedd fix infónak.


No de hosszútávon okoz problémákat. Én egy év mindennapi használat után (sokat is fogyasztottam, nagy adagokat, minimum 10 grammokat többször egy nap) miután leálltam vele, rá kellett jöjjek, hogy a kratom gyakorlatilag megölte a szexualitásomat. Nem nagyon volt erekcióm bizonyos látványok, ingerek után sem, amik addig azonnal "lázba hoztak".


Ha pedig maszturbálni akartam, szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy szó szerint egy vagy két másodperc után már el is élveztem. Ez nagyon félelmetes volt, azt hittem egy életre tönkre tettem magam. Két hét alatt sikerült ezt elnyújtani 2-3 percre, de azt olvastam, hogy a teljes felépüléshez három hónapra van szükség.


Emellett számos elvonási tünetekkel kellett megküzdenem, mint például a másfél hétig tartó hasmenés, izomrángások. Heteken át tartó szorongás, levertség és depresszív hangulat, valamint erős hangulatingadozások. Céltalanság és reménytelenség. Koncentrációképesség 0 volt gyakorlatilag.


Én nem vagyok biztos benne, hogy a kratomnak köszönhető (ugyanis nem vagyok kimondottan az a káros szenvedélyektől tartozkodó típus :D ) de pár hónapja megállapítottak nálam enyhe pajzsmirigy túlműködést és szívritmus zavart. Ezt csak mellékesen jegyzem meg, vagy attól van, hogy esztelenül használtam a kratomot, vagy nem. De ha esetleg valakinek van ezzel hasonló tapasztalata, privátban fel veheti velem a kapcsolatot!


Összegezve a kratom egy nagyon érdekes és hasznos növény, ami ésszerű használat mellett (Heti egy adag maximum) nem okoz problémákat. De mint mindent, ezt is túlzásba lehet vinni. Fontos tehát az önuralom. Intelligensen kell használni, és akkor nem lesz semmi baj.

2022. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovacs magdolna2 ***** válasza:

Nekem dokik miatt komoly idegfajdalmaim vannak, és érzem hogy a Red kraton elmulasztja pár óráig.

Naponta 2 kávéskanál osztok be, mit csináljak hogy elkeruljem a szekrekedest? Volt nálatok ilyen? Van fórum meg ahol erről írnak?

2023. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4es mi lett a székrekedéssel..nekem aranyeres van.
2023. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!