Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat valami problemat ha...

Okozhat valami problemat ha csak az elovaladekig "maszturbalok"?

Figyelt kérdés
Jo estet kivanok, tudom a kerdes eleg erdekes es szokatlan de sehol sem talaltam ilyen kerdest az oldalon.

2021. nov. 28. 00:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Szia. Nem tudom mire gondolsz, mint "probléma", de semmi nem fog történni veled, mivel úgy csinálod ahogy és ameddig szeretnéd
2021. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. nov. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Érezhetsz valami furcsát utána. Vőlegénybetegségnek hívják. Ha elkezdel maszturbálni érdemes befejezni.
2021. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Le lett pontozva, de a 3. helyesen írta. Ha erős nemi izgalom után nem következik be magömlés, akkor utána előfordulhat, hogy megfájdul a heréd. Ez a "vőlegénybetegség" vagy "kék here szindróma". Ártalmatlan jelenség, de nagyon kellemetlen tud lenni.
2021. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
én nagyon sokszor vertem úgy, hogy nem fejeztem be, de sosem volt semmi kellemetlenség a heréimben
2021. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez igaz. Sokszor megtörtént már meg velem hogy megfájdultak a heréim. Nekem nem kell maszturbálnom hozzá, elég ha pár percig feláll aztán ha lenyugodott már érzem is.
2021. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Önkielégítés közben a test a szaporodásra koncentrál, és igyekszik megnövelni a spermiumok mennyiségét.

Szóval felfokozod a tested a szaporodásra, amit visszatartasz. Ha nem élvezel el, akkor arra számíthatsz, hogy kanos leszel egész nap, illetve egy idő után éjszakai magömlés formájában magától megtörténik a dolog. Továbbá az sem elhanyagolható hogy a test emlékszik, a test bizonyos szinten tanítható, szóval akár később rendes szexuális kaland alkalmával is lehet gond, miszerint nem tudsz majd elélvezni, mivel előtte a test azt tanulta, hogy abba kell hagyni

2021. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ki már masztinál,vagy valamilyen erotikus dolog után,közben nem történik meg az elélvezés,a természet keményen megtudja büntetni.

A herék erősen fel vannak készülve az üritésre.Nem tudják miért állt le a további izgatás,ez az agy szexuális központjában is folyamatban volt,ezért erős fájdalommal,feldagadással válaszolnak.

Ez nem öt perces fájdalom ám.Lehet a heréket hideg vízes ruhával borogatni.Úgy lehet menni,mint akinek 1 foci labda lenne a lába közt.Ez már nem játék.

2021. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez igen ember, le a kalappal nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszokat! Respect! :)


gg

2021. nov. 28. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Húhuhúú... ne is mondjátok a kék here szindrómát! Több mint két hete majdnem minden nap rettenetes kínok között mászok haza a randik után. Hosszú elnyújtott pettingek, egy kis tapi ide-oda, forró csókok, tocsogok az előváladékban aztán semmi.


Majdnem olyan érzés mintha tökön rúgtak volna. És persze akkor már hiába verem ki nem segít sajnos, csak reggelre múlik el.

2021. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!