Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lángol a makkom az intim...

Lángol a makkom az intim mosakodótól?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy régi kérdést miszerint a csajnak nem volt gusztusa a párját orálisan kielégíteni mert büdös volt intim tájékon. Akkor tudta magát elengedni mikor ő mosta meg neki a makkját intim mosakodóval.


Jó ez is nagyon erős sztori de ennek hatására vettem egy intim mosakodót biztos ami biztos alapon. Viszont az a baj vele, hogy azóta mióta rákentem valósággal lángol a makkom és a herezacskóm tőle és már nem bírom.

Mondjuk a folyamatos erekciót el tudom viselni. 😀



2021. nov. 29. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts másikra, lehet allergiás reakciód van.
2021. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
És mi a kérdés?
2021. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Vicces. Csak el ne égjen szegényke...

Sima tisztálkodás bőven elég. Folyékony szappan illatos, ha az jobb. Amúgy a nemi illat tök normális, pont beindítja a feleket...feromonok.

Ha nem OK, akkor nem passzoltok valójában feromon téren... (Nem lesz hosszú a kapcsolat így.)

2021. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki másikat, lehet ennek valamelyik összetevőjére érzékeny vagy és azért csíp.
2021. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ez a helyzet mint annál a sztorinál amit leírtam. Szerencsére nem az én sztorim tényleg, itt olvastam. Inkább a más kárán tanulás a cél és a megelőzés.
2021. nov. 29. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Más egy férfi és egy női nemi szerv ph-ja. Lehet venni férfi intim mosakodót is, de a szappan vagy a tusfürdő tökéletesen megteszi.
2021. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mégis honnan veszed hogy azzal kell mosni.

Sima szappan is jó, de ha bármitől irritáció van akkor abba kell hagyni.

2021. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mosd meg soha intim mosakodo szerrel,mert borzasztóan csípni fogja! Elég a Baba tusfurdo!Semmi értelme sincs annak a szernek! Csak kiszaradhat tőle a makkod!
2023. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!