Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy nem kelek...

Normális hogy nem kelek merevedéssel 20 évesen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és mostanában (utóbbi 1 évben) szervizek max 2-szer, 3-szor ébredtem merevedessel. Szinte nincs is olyan hogy magától állna a péniszem a nap folyamán . Nagyon ritkán szokott. Elég vizet iszok, egészségesen élek és sportolok(kondi).

Mit lehet ezzel tenni? Valami természetes libidó növelő van?


Amikor magamnak csinálom akkor sem olyan kemény mint szexnél és hamar lelankad.


Viszont szex közben semmi probléma nincs,nagyon gyorsan felall és kemény marad .


Mi okozhatja az alacsonyabb libidót? 3 éve kb napi 2-szer vertem ki, mostanában meg a heti 2-vel is elvagyok.



2021. dec. 2. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nincs az kőbe vésve,hogy minden reggel lenni kell.

Ezt az állapotot 1 anatómiai ok idézi elő.

Mennél nagyobb szexuális inger éri az agy szexuális központját,annál

erőseb,és hosszabb is a merevedés.Minden az agyban dől el.

Szexnél is a p. is csak kellék hozzá.

2021. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy van valami mert 30 de még 40 felett is kővé meredt farokkal mászkálnak a srácok.
2021. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen tapkiegeszitőket szedsz?

nem vagy bajban egyenlőre de libido csökkenésed tenyleg kicsit erős de még helyre áll

2021. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi lehet a háttérben akkor? Multivitamint, fehérjét szedek
2021. dec. 3. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

ha pl van benne szoja feherjeben ami eselyes szoja meg nőveli az ösztrogen szintet, javaslok 1-2 hetes tisztulast ne szedj semmit csak cinket az helyre dobja hormonszinted

na jo még D-vitamint lehet de miden mas felejtős 1-2 het nem fogsz összesni csak farkad fog helyre jönni

2021. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!