Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet az hogy 27 éves...

Hogyan lehet az hogy 27 éves sportos, egészséges férfiként impotens vagyok?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, még a cukorbeteg, súlyosan elhízott ismerősömnek sincs ilyen gondja hiszen nem rég született gyereke, az évek óta drogfüggő haverom is viszi fel magához a nőket buli után meg hallok olyanról hogy tolókocsis félig lebénult embereknek is van barátnője akkor velem mi a fene lehet a probléma? Soha nincs merevedésem, sem éjszaka, sem reggel, sem napközben, semmilyen élethelyzetben. Nincs egészségügyi problémám szoktam edzeni is, nem szedek semmilyen gyógyszert, nem iszok nem drogozok, akkor hogy lehet az hogy nem működik a szerszám?
2021. dec. 5. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Venas szivargasod van. Nem zar jol a szelep.



37F incel

2021. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Amiket leírtál normális, hogy nincs merevedésed. Szexuális izgalom hatására van? Urológus látott már?
2021. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Cukor, szív, és gyík doki kell. Mind a 3!
2021. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kérdezted ma!


Mi nem tudjuk neked megmondani, hogy mi a baj. Maximum csak találgatni. El kell menni orvoshoz.

2021. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ez a baj hogy nem tudok eljutni orvoshoz sem. Nyáron kértem időpontot urológiára, 3 hónappal későbbre adtak időpontot, elmentem de nem volt orvos az osztályon. Kerestem urológus / andrologus magánrendelést is a környéken de nem találok (nem budapesti vagyok).
2021. dec. 5. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj maszek alapon!
2021. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A merevedés akkor jön létre,ha az agy szexuális központját megfelelő erősségű szexuális izgalom éri.Ezt meg több helyről lehetséges.

Fizikailag a p.ingerlésével is elérheted,a legérzékenyebb részén.

Az éjszakai,reggeli merevedések anatómiai okból fordulnak elő.

2021. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan magánklinikát, ahol van pénisz áramlás vizsgálat. Ott ki tudják vizsgálni, hogy szervi oka van-e a problémádnak. Ha államiba mész, ott maximum felírnak potencianövelőt. A vizsgálat lényege, hogy injekció segítségével erekciót próbálnak elérni, majd egy speciális UH segítségével vizsgálják az áramlást. Kínosnak tűnhet, de ne foglalkozz vele, az orvos segíteni szeretne rajtad és igen, nem te leszel sem az első, sem az utolsó ezzel a gonddal.
2021. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyvalamit elfelejtettél leírni; kívánod-e a szexet, a lányokat? Nem mindegy ugyanis, hogy a vágy megvan, de a szerszám nem reagál, vagy egyszerűen nem is kívánod az egészet..
2021. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Nem kívánom, nincs vágy sem..

2021. dec. 6. 19:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!