Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol tudnék vajon Magyarországo...

Hol tudnék vajon Magyarországon ilyet vásárolni? Fitymanyújtóeszköz ( DTR )

Figyelt kérdés

Magyar weboldal esetleg? Vagy aki rendeli kintről,és tőle megvenni,esetleg még használt is szóbajöhet.

Évek óta próbálkozok házi,alternatív megoldásokkal időnként,de egyik sem az igazi.



2021. dec. 6. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Azta, ilyenről nem is hallottam és nem is láttam még. Nekem herezacskó nyújtóm van, de nagyon lassan haladok a látványos eredmény eléréséhez :D
2021. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen csak a mesében van.A zacsi meg a hőmérséklet függvényében megfelelően nyúlik.Szabályozza önmagát .
2021. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Minek kinyújtani a zacsit?
2021. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Here zacskó vasalóm van az nem érdekel?
2021. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Minek nyújtani a fitymát? Minél kisebb, annál jobb.
2021. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én a TLC tugger javaslom inkább, ha már rendelni szeretnél ilyen eszközt.
2022. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek nyújtani? Ha hosszban akarsz inkább ne, nagyon szerencsés akinek rövid és nincs vele gondja. Hosszú fitymával (fitymatúltengés) csak a gond van…
febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy állsz vele azóta?
febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7. Hosszban szeretném,engem zavar hogy nem fedi,nem elég komfortos így...túltengés szintjéig szerintem úgyis lehetetlen volna kinyújtani,de azért lankadtan legalább jó lenne ha takarná.


#8. Eszközt beszereznem nem sikerült még hozzá,igaz annyira nem is mentem utána a külföldi webshopos-onnan postázós útnak...

Házilag/egyszerűbb eszközökkel (pl. O-gyűrű) azért foglalkozok vele időnként, valamennyire azért már lett is némi eredmény,de még mindig nem ért el arra a pontra hogy legalább lankadtan úgy is maradjon,visszacsússzon fedett állapotra magától,lassú folyamat ez,és hát megfelelő eszközzel,több/folyamatosabb foglalkozással gyorsabb lenne nyilván.

febr. 13. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak azt akarod, hogy fedjen, akkor talan a regi gorogok altal hasznalt kynodesme (poraz) is eleg lenne.

Keress ra.

febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!