Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert istállószagú a péniszem...

Miert istállószagú a péniszem vizelés után?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik, de így van. Vizelek... lecsepegtetem meg minden, aztán rá 1-2 órára ilyen irtózatosan büdös a péniszem.


Baromira zavar, mert mivan, ha egy aktus közbejön?!?!


még csak 29 éves vagyok, ez nagyon nem oke


2021. dec. 10. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Néha meg is kell mosni tiszta vízzel. 💦💦
2021. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, de eddig nem volt ilyen... este, reggel nyilván zuhanyzom, fürdöm, de nap közben nem szoktam mosogatni a farkam és nem is volt büdös...
2021. dec. 10. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Némi kis vizelet mindig leszívárog,és bomlanak a baktériumok.

Nem vagy ezzel egyedül.

2021. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet hogy nagyon "bepállik" az alsónadrágban? Lecsepegteted, de lehet hogy marad még bent ami kicsepeg és mivel melegebben öltözködöl a hideg miatt, vagy szűkebb az alsónadrágod mint kellene ezért büdösödik? Vagy túl sűrű a szeméremszőröd(tudom hülyén hangzik de akár attól is büdösödhet)Nem tudom vágod vagy trimmeled-e vagy olyan amilyet a természet adott.
2021. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vágom általában és igen van, hogy kicsepeg.. azt nagyon utálom, úgyhogy próbálok rá mindig figyelni... a helyzet az, hogy amikor lehúzom a fitymám, akkor érzem, hogy büdös... tehát ott pálik be vagy mi. Ez így érthető is, de eddig nem volt ennyire érezhető. Olyan, mintha mostanában büdöset hugyoznék és az lesz még büdösebb.
2021. dec. 10. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg étrendbeli változás, vagy olyan valamit iszol? Vagy szedsz valamilyen gyógyszert ami hatással van a veséidre, kiválasztásodra? Vagy beteg voltál?Olyan rengeteg minden befolyásolhatja a vizeleted minőségét,sűrűségét színét illatát, hogy el sem tudnád képzelni, hormonális változás, antibiotikum, vagy fertőzés, de akár ahogy írtam a bevitt étel innivaló is befolyásolhatja az illatot.Mivel azt írtad mosod 2xígy higiéniával nincs gond. Talán volt valami változás változtatás valamiben az életedben ami hatással volt rá?
2021. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis mosd meg napközben is, a kézmosó csapnál is megtudod.
2021. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:DDDDD Igen, pl egy bevásárlóközpontban.
2021. dec. 11. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne a kifogást keresd hanem akkor is vihetsz be egy flakon ásványvizet és megtudod mosni.
2021. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a csapnál mosogatás meg wc papírral törölgetés amit itt ajánlgatnak egyesek teljesen életszerűtlen dolgok.


Reggel és este le kell mosni egy kis ecettel. Szag semlegesítő és gyulladáscsökkentő.

2021. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!