Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hiperspermia tényleg egy...

A hiperspermia tényleg egy létező betegség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal aki elmondta nekem, hogy ő ebben a betegségben szenved, nagyon szimpatikus nekem, szóval szeretném, ha lenne több is köztünk, viszont emiatt aggódom egy kicsit. Mennyire komoly ez a dolog? Azt tudom hogy sajnos a termékenységre van hatással, meg hogy elég durván túltermelődik az ondó. Mesélt is pár sztorit amit bevallom őszintén izginek találok, csak na azért ez mégis csak egy betegség. Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2021. dec. 11. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

En is ebben "szenvedek".


Igazabol egeszsegugyileg semmi hatranyat nem tapasztaltam soha eletemben.

Ami problema volt, hogy sajnos 6 eddigi nobol/lanybol akikkel voltam eletemben, 4nek kifejezetten zavaro volt h rengeteg spermam van... es 2 volt akik vagy semlegesen vagy neha pozitivan tekintettek ra (monjuk cicire elvezesnel ha epp a furdoben voltunk vagy ilyesmi)


Mindig szerettem volna olyan lanyt megismerni aki imadja, oda van erte, akit izgat kifejezetten, de sajnos nem találkoztam ilyennel.


28F

2021. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Létezik, viszont nem igazán hiszem hogy a "betegség" jó szó rá, hacsak nem súlyos eset. Maga a szó hogy hiperspermia csak annyit jelent, hogy az átlagnál több ondó jön ki belőle. A termékenységet annyival befolyásolja, hogy mivel nagyobb a térfogata ezért kevésbé "sűrű" a lötty, szóval lehet hogy több ondója van, de maga a sperma nem több benne. Mint egy rosszul hígított szörp.
2021. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, és látott már valaki ilyet élőben, hogy mégis mennyire kell számítani?😅 vagy eltérő mennyisegű?
2021. dec. 11. 00:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván eltérő :)


Nekem pl. tényleg olyan rengeteg jön... Egy örökkévalóságig lüktet (hát vagy 10-15 nagy spricc + a kisebbek meg a csöpögés) és csak jön és jön :D

Legalább 3-4 normál adagnyi.

2021. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez amúgy eléggé izgi, mostmár egyre kíváncsibb vagyok:)
2021. dec. 11. 01:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha rám írsz privit, próbálok keresni neked egy videót (már ha érdekel) de lehet mar nem lesz meg a telómon, csak a laptopon...
2021. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem betegség, hanem egy tulajdonság. Annyit tesz hogy az átlagnál kicsit nagyobb az "adag", ezzel számolj (több törlés kell ha testre megy, szájban meg hirtelen lesz sok, illetve az óvszer felvételekor kell figyelni hogy legyen bőven hely a gumi végén). A termékenységre nincs hatással, mert a spermiumsejtek a herékben termelődnek nem a prosztatában.
2021. dec. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Úgy tudom hogy akinek sok spermaja van az nehezebben tud teherbe ejteni nőt. Mivel kevesebb az életre képes ondó sejtje.

Átlagos spermaju férfinak 2 millió az ondoban található életképes sejt, addig a sokkal rendelkezőnek 500 ezer és nem annyira aktív.

Azért mert valakinek sok van az nem jelenti azt hogy életképesek is.

2021. dec. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8.

Egy egészséges, átlagos adag ejakulátumban 40-től akár több százmillió spermium is található.


Akinek “hiperspermája” van, annak gondolom az ondó mennyisége nagyobb, nem a sperma…

Viszont akkor az elnevezés nem a legjobb.


És azt tudja valaki, hogy kb. hány köbcenti ejakuátumra kell mégis számítani egy ilyen férfinál?

2021. dec. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9!

Ok hogy 40-től több száz millióig van spermaja, de én az életképes spermiumok rá gondoltam a 2 millióból. Abból is 1, max 2 ami fogantatik. Aki a gyorsabb 😁.

2021. dec. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!