Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom annyira félti a zacsis...

Párom annyira félti a zacsis részét, nem engedi, hogy hozzányúljak. Ha odanyúlok, mindig mondja, hogy ne. Annyira érzékeny ez fiúknál?

Figyelt kérdés
Ez más fiúknál is így van? Miért kell azt annyira félteni?

2021. dec. 11. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek érzékeny, és kellemetlen ha foglalkoznak vele, meg van olyan is aki kifejezetten igényli. De ezt jobb ha tőle kérdezed meg.
2021. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon érzékeny, van amikor valaki jót akar de nekem kellemetlen vagy fájdalmat okoz a kezével. Ha a nyelvével ér hozzá az teljesen jó nekem. Általában a többségnek nem különösebben érzékeny.
2021. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogyan érsz hozzá. Elég nehéz elmondani, de valóban érzékeny rész, de azért meg lehet fogni, csak nem mindegy hogyan.

Ha alulról emeled meg, és fogod meg, abban általában még nincsen baj, de a benne lévő herék nem egyformán érzékenyek, vannak különösen érzékeny oldalai is.

2021. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kapcsolatban azért ennyire nem szoktak elzárkózni a fiú.

Igaz,hogy a herék nagyon érzékenyek,na de nem ilyen esetekben .

Talán valami más van a háttérben,amiről talán kevésbé kellene tudnod .

2021. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Valóban érzékenyek, de én imádom, ha a feleségem finoman játszik velük vagy nyalogatja őket.
2021. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
érzékenynek érzékeny, de egy óvatos markolászás nem tudom miért ne lenne izgató számára.
2021. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én pl szeretem ha foglalkoznak velük és azt mondták hogy nem olyan érzékeny mint a többi srácnak de mindenki más
2021. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben csíkis volt és azért szóltam azonnal hogy ne nyúljon hozzá 😀 ez is lehet egy ok
2021. dec. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek. én pl szeretem ha azt is kényeztetik
2021. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi megfogni,akkor ott valami gáz van.Masok élvezik,ha morzsolgatjak nekik.
2022. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!