Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől duranhat be a egyik herém?

Mitől duranhat be a egyik herém?

Figyelt kérdés
Szia! Röviden leírtam mi történt velem az elmúlt egy évben, kérlek olvasd el ha teheted, köszönöm! Egy éve volt egy jobb oldali mellékhere gyulladásom majd mikor vége lett 1-2 naponta kivétel nélkül fájt, lüktetett, durogott a gépezésre használt pufom lecseréltem egy háttámlás konyhai székre. A bajom egyik napról a másikra megszűnt, hozzá teszem puffon napi 1-2 órát gépeztem munka után. A háttámlás szék 2 hónapig működött ebbe a kettő hónapban 1-szer fájt csak a herém, a ortopédus amikor kérdeztem mert már oda küldtek a bajomal. Azt mondta semmi köze nem lehet a széknek, ezért is próbáltam meg a széket és igazam volt. Majd a háttámlás széket lecseréltem egy gumi labdára mi tehermentesíti a gerincet még nem foglal sok helyet, ez is sokáig működött. semmi bajom nem volt vele, most itthon voltam 4 napot, mondom ha már ilyen sokat leszek itthon a háttámlás szék keményeb lenne, egy 4-5 órát használtam míg el ültem a két oldali seggcsontom majd még este megfájdult a herém, vissza raktam a labdát egyből, de másnapra már tömör, meg egy picit nagyobb lett, mellékherém is, alapból nagyobb lett a gyulladás után, de mi okozza ezt a durrogást? Egy ideg szálat ülök el a seggemnél és az rak be neki?

2021. dec. 12. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a duranhat, durogott, durrogás?
2021. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétoldali herefájdalommal kezdődött. Elmentem egy urológushoz, mindent rendbe talált. Utána 2-3 hétig minden rendben volt, majd visszatért a here fájdalom, de már kiegészült pénisz fájdalommal és gyakori vizelési ingerrel. Akkor prosztatagyulladás lett a diagnózis, volt vizelet és váladék tenyésztés, minden negatív lett. Az UH és a tapintás se mutatott ki elváltozást, így az orvos nem igazolható prosztatagyulladást állapított meg. Kaptam gyulladáscsökkentő kúrát + kúpot (Proxelan) javasolt. Ezzel a korábbi tüneteim megszűntek, lett helyette farokcsont és farizom fájdalom. Nem is mondanám fájdalomnak, inkább csak kellemetlen érzésnek. A kontrollon újra megvizsgált az urológus, semmit se talált. Azt javasolta, menjek el egy ortopédia szakrendelésre. Elmentem, semmit se találtak, szinte elhajtottak. Visszamentem az urológushoz, ő azt javasolta, hogy keressek fel egy gerinc klinikát. Ott megtanítanak helyesen ülni és állni. Sajnos az nincs a közelben, úgyhogy az jövőre marad. Továbbá azt is mondta, hogy valószínűleg sokat stresszelek, ez az oka. Próbáljak meg ellazulni, kikapcsolni. Ebben is lehet valami, mert az irodában sok a határidős projekt, a házfelújítás pedig nem úgy halad ahogy kellene.
2021. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!