Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hirtelen jön rám a vizelés...

Ha hirtelen jön rám a vizelés az oké?

Figyelt kérdés

Olyan szokott ez lenni hogy hirtelen jön rám, semmi előjel, és van amikor annyira hogy vissza tartani is nehezen tudom.

Napi 1-2 hell (Kávé soha!) le szokott csúszni mert korán kelek a munka miatt, és ébren kell lennem késő délutánig, és általában azután szokott durván előjönni.

22 vagyok egyébként. Ez gond lehet?

Nagyon sok hámozott napraforgómagot fogyasztok, napi 3 nagy csomaggal is akár, de olvastam hogy ez nem árt, épphogy a vizelési rendszert teszi egészségesebbé. De mégsem értem ezt. Ez akkor mitől van? Prosztatagondokra gyanakodjak?



2021. dec. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem kóstoltam a Hellt, de gondolom van benne egy csomó koffein, ami ugyebár vízhajtó. Szerintem nem ártana, ha beszüntetnéd a fogyasztását. Ha így sem javul a helyzet, akkor menj orvoshoz.
2021. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vannak napok amikor kimarad a napi hellezés.

Van hogy rámjön a hopp és 2-3 napot is kihagyok.

Olyankor ez kissé visszaszorul, de igazából akármit iszok előjön ez. Hellnél persze gyakrabban mert persze tudom én is hogy a koffein vízhajtó.

De akármit iszok akkor is tapasztalom.

2021. dec. 20. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a veséddel van gond. Nálam hasonló a helyzet, egész éjjel vizelni járok, érzem hogy csíp és fáj, az orvosok szerint semmi bajom (!), idióták. Teát iszok amiben tőzegáfonya van, plusz medveszőlős tabletta, valamennyire segít, de így is nagyon rossz. Persze az orvos nem írhat antibiotikumot, ha szerinte „semmi bajom". Majdnem két éve tart. Úgyhogy vizsgáltasd ki a veséidet, még ha nincs is komolyabb betegséged, biztosan nem ártana egy orvosi tanácsadás,feltéve, hogy az orvos normális, és nem olyan, mint az enyém.
2021. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Hellt javasolnám kávéra cserélni, mert sokkal egészségesebb.
2021. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!