Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valahogy lehet ápolni utólag...

Valahogy lehet ápolni utólag a pénisz felületét?

Figyelt kérdés

Félelmembe késve mentem el fityma szűkülettel majdnem kamaszként és meg lett oldva ami utólag volt szenvedés de megcsinálták kaptam rá kenőcsöt stb minden rendben csak most már körül metélt vagyok.


Ám észre vettem hogy a bőr főképp alul csúnya már már feketés maradt ami azt hittem mire befejezem a kenegetést elmúlik. Végül lenyugtattam magam, hogy hát majd elmúlik az idő múlásával de most már nagyon sok idő eltelt és semmi változás.


Nem nagyon akarok visszamenni megnézetni ha nem muszáj így érdekelne bárkinek volt bármi hasonló és ha igen, hogy oldotta meg.



2021. dec. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekete? Azonnal menj el orvoshoz!
2021. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Fekete?

Az nagyon gáz. Azonnal orvos.

2021. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy gáz. Néha előfordul a bőrpigmentáció eltérése, főleg a külső fitymarész szokott sötétebb lenni. Amikor ilyenem volt, naturista módon napoztattam, hogy ne legyen nagyon eltérő.
2021. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy-ket év max, vagy pár hónap. Nekem hegem volt ami a labfejemen volt, azthittem soha nem fog eltűnni. A napozás szerintem segíti a bőr gyógyulását....szerintem nekem attól múlt el.
2021. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Ja, 3-as...
2021. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekete? Hát elhiszem, hogy létezik bőrszínváltás bizonyos hatásokra, de azért a feketülés gyakran egyszerűen nekrózist jelent. Azaz elhal a bőr. Oké, hogy régóta így van, de én azért megnézetném orvossal, nem a GYKval nyugatgatnám magam.
2021. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!