Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tudnám növelni természete...

Hogy tudnám növelni természetes úton a libidóm és a merevedésem erősségét, tartósságát?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Ha van nő velem, akkor kívánom a szexet, de amúgy semmi.
2021. dec. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Merevedés akkor jön létre,ha az agy szexuális központját szexuális inger éri. Mennél erősebb ez az inger,annál erősebb a merevedés is.

Ahogy ez csökken,úgy a merevedés erőssége,ideje is lanyhul,végül elmarad.

2021. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nekem ennyi volt 28 évesen?
2021. dec. 25. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csökkent a tesztoszteronszinted. Ezt okozhatják életmódbeli tényezők (pl. mozgásszegény mindennapok, alkohol, dohányzás), illetve tartós stressz, de akár szervi betegség is. Érdemes kivizsgáltatni magad, és kezelni az okokat.


Léteznek libidónövelő hatású élelmiszerek (pl. gyömbér, ginzeng), illetve tesztoszterontermelést fokozó készítmények. A vizsgálatok eredménye megmutatja majd a helyes utat. :)

2021. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyellem a problémát. Egyébként nem csodálkozok, hisz évek óta nem pihentem. Esetleg még az alacsony vérnyomásra is gondoltam, mint kiváltó ok
2021. dec. 25. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni, a férfiak harmadának van merevedési problémája, csak ezzel ugye senki sem büszkélkedik. Viszont ha ki szeretnéd magad vizsgáltatni, akkor erre szakosodott klinikára menj, az SZTK-ban általában csak potencianövelőt írnak fel ilyen esetben.
2021. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magniszteron-férfi magnézium,gyógyszertárban kapható,nem is drága.Liderin,drágább,de hatásos,kúraszerűen használni-vagyis naponta 1akkor is ha nincs szex.
2022. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!