Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van 1 pattanás a kettő farpofá...

Van 1 pattanás a kettő farpofám között mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 napja lett a 2 farpofám között egy pattanás. Kb 2 cm nagy és a mai nap reggel úgy kelltem, hogy kifakadt. És azóta óránként újra, és újra kifakad amikor űlök. Szerintem reggel 8 óta nyomom ki belőle a büdös véres fehér cuccot.. Több benne a vér, Ez el fog múlni?
2021. dec. 29. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen el fog. Szerintem éjszakára tegyél rá egy sebtapsszt. Reggel pedig vedd le. Le fog száradni pár nap alatt.
2021. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furunkulus. Az jó, ha kifakadt. Tartsd tisztán. A kezedet is, hogy ne vidd át a fertőzést máshova.
2021. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor furunkulus, ha fájdalmas. Ha nem fájdalmas érintesre, akkor csak egy nagy pattanás. Sebtapasz jó ötlet rá!
2021. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is furunkulus, amihez bőrgyógyászt javasolnék. Antibiotikumot szoktak felírni, illetve eltávolítani a gennyzacskóval együtt.
2021. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pilonidalis cysta is lehet. Minél előbb fordulj orvoshoz, mert a jelek szerint gyulladásban van!
2021. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!