Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az a péniszemen?

Mi lehet az a péniszemen?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves srác vagyok aki nemi életet ritkán él igazábol mikor hogy. Egyik reggel felkeltem és reggeli vizelés közben éreztem valami dudort a péniszemen. Nem tudom mi lehet. Olvasgattam ez után de mindenhol azt olvastam hogy vagy nemi betegség vagy zsír csomó. Tudom, hogy el kéne mennem orvoshoz de mielőtt megteszem szeretném tudni, hogy mással is előfordult már-e? Ha igen akkor mit tehetnék ez ellen. Nem akarom hogy ilyen fiatalon fel adja a harcot a péniszem.

2021. dec. 30. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Vigyázz a péniszedre és menj vele szakorvoshoz, ha nem tudod eldönteni, mit éreztél rajta! Itt senki nem jós vagy "távolbalátó", hogy ez alapján konkrétan tudjon segíteni.
2021. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

1. Mindig használj óvszert.

2. Jelentkezz be a bőr- és nemibeteg gondozóba.

2021. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csaj akkor valami más.
2022. jan. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hokizz annyit.
2022. jan. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!