Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Angiókeratómák eltávolítása...

Angiókeratómák eltávolítása hogyan történik?

Figyelt kérdés
A herezacskómon van jó néhány (30-40 db) bőrhiba (angiókeratóma). Amikor kb. 15 éve előjöttek, voltam vele bőrgyógyásznál, ő azt mondta, hogy ha nem okoznak problémát, akkor nincs velük teendő. Azon kívül, hogy nehezebb szőrteleníteni tőlük a zacskót, illetve egy-két évente egy-egy megsérül és vérzik törülközéskor (a bőrgyógyász szerint ez előfordulhat, akkor van gond, ha nem áll el a vérzés), nincs velük gondom. Viszont a feleségem szeretné, ha leszedetném őket. Most azzal "bosszant", hogy legyen ez az újévi fogadalmam. Volt valakinek ilyen kezelése? Ha igen, akkor mire számítsak? Egyáltalán van rá lehetőség? Mivel tudom, hogy ezt nem fogom megúszni, így természetesen fel fogok keresni egy bőrgyógyászt, de örülnék ha képben lennék.
2022. jan. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan dolgok amelyek nem betegségek,csak esztétikai problémát jelentenek,nem foglalkoznak vele .Akár izzadás mirigyek is lehetnek,mert zacsin ezekből is nagyon sok van.Egyéb kívánsága a feleségednek van e még .
2022. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt nem írom ke, hogy pontosan mi a baja velük, de köze van a nemi élethez. Viszont valahol látta, hogy lézerrel le lehet égetni őket és ezt ő az én érdekemben nagyon szeretné.
2022. jan. 1. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Lézerrel is el lehet távolíttatni, de valószínűleg több kezelés szükséges és a TB nem támogatja, csak magánrendelőben elérhető. Mivel jóindulatú elváltozások TB-re nem is fogod tudni valószínűleg eltávolíttatni, legalábbis a mi városunkban a jóindulatú, panaszt nem okozó bőrelváltozásokra nincs kapacitása a TB rendelésnek annyi a rosszindulatú daganat.
2022. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ is! A magánrendelésben szinte biztos voltam, már "megszoktam" az utóbbi pár évben, hogy hiába fizetek éves szinten hét számjegyű társadalombiztosítási járulékot, ha ellátást szeretnék, akkor magánba kell menni. Nem jó irány, de ez van. Találtam egy közeli klinikát, ahol esztétikai lézeres kezelésnél az angioma kezelése 800 forint/db 50db-ig. Ez 40 ezer forint. Nem kevés, de belefér. Már csak az a kérdés, hogy a herékre nem-e káros?
2022. jan. 2. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A lézer ilyen esetekben úgy van beállítva, hogy a piros színben, felszínesen nyelődjön el, vagyis az angiómákban csak. A herék biztonságban vannak. 🙂
2022. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer. Azért nem töröm össze magam, hátha megfeledkezik róla. Nem vagyok szégyenlős, de nem igazán van kedvem ahhoz, hogy a heréimnél lézerrel dolgozzanak.
2022. jan. 2. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Te is keress valami hibát az asszonyon, biztos találsz és operáltasd meg te is.

Lógó mell, stria, pocak , anyajegy vagy bármi és zaklasd te is.

2022. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én olyan :)

Ő sem ilyen, csak aggódik értem. Nem figyeltem oda, hogy az egyik megsérült és sikerült egy fehér törülközőt teljesen összekennem vérrel és ő ettől nagyon megijedt (nem a törülközőt sajnálta).

2022. jan. 3. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!