Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kelek fel állandóan az...

Miért kelek fel állandóan az éjszaka egy adott időpontjában?

Figyelt kérdés
Állandóan felkelek az éjszaka közepén, mert vizelnem kell, de miután visszafeküdtem nem bírok elaludni, így másnap teljesen fáradt vagyok. Mostanában pedig úgy vettem észre hogy sokkal többet kell vizelnem mint pl egy éve. Mitől lehet ez, és mit lehetne ellene tenni? Már nagyon szét vagyok esve, úgy érzem nem bírom tovább!! Érdemes lenne orvost felkeresni? Lefekvés előtt max pár korty vizet iszok. 18/F

2022. jan. 4. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Erről úgy lehet leszokni, hogy nem kelsz fel még ha kell is pisilni akkor sem. Egyébként nézess cukorértéket ha úgy gondolod, hogy sokat pisilsz.
2022. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaja. Teljes labor az első.


Amit tudsz csinálni azaz, hogy visszafekszel és megtanulsz újra elaludni.

2022. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebbet kellene este innod,lefekvés előtt közvetlen elmenni a wc re. Nem fogsz akkor vizelési ingerre ébredni.Ehhez nem kell orvos .
2022. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként elképzelhető az, hogy ez egy berögződés? Ha nem otthon alszok, akkor ez a probléma soha nem áll fönt.
2022. jan. 5. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen hozzá szokot a szervezeted és azért. Ne kell fel ha kell akkor se. És le fogsz szokni róla!
2022. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hanykor fekszel le?
2022. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!