Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozni inkább száliránn...

Borotválkozni inkább száliránnyal szemben vagy szálirányban szokás az arcon? Ti hogy csináljátok? Melyik típusnál alakul ki az, amit angolul five o'clock shadownak hívnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 12:34
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy szálirányban kell, mert különben irritálhatja a bőrt, de ez nem biztos:)
2010. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szálirányba csinálod, akkor jobban látszani fog. Ezért azt javaslom hogy egyszer szálirányba egyszer meg növési iránnyal ellentétesen.

Előtte jól mosd meg az arcod és használj arcszeszt mert kevesebb az esélye, hogy kipattogjon.

2010. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én azt akarom, hogy látszódjon
2010. szept. 8. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ minden, hogy hány éves vagy! Ha még csak most kezdesz szőrösödni, akkor elég száliránnyal lehúznod, úgy fog jobban látszani.

Nekem már elég masszív arcszőrzetem van, és ha mindkét irányba lehúzom is látszik az a five o'clock shadow :D

20f

2010. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2010. szept. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!