Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy enyhe fityma...

Lehetséges, hogy enyhe fityma szűkületem van, hogyan tudnám itthon kezelni? 17F

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és szerintem enyhe fityma szűkületem van, nyugalmi állapotban teljesen letudom húzni a fitymám a makk alá, de mereven nem teljesen csak úgy a 3/4ig. Szexuálisan aktív vagyok, és ha eléggé bevan nedvesedve a partnerem akkor tökéletesen megy minden, teljesen hátra megy, viszont ha magamnak csinálom ritkán megy a makk alá. Mit tudnék csinálni? Spanom mondta hogy próbáljam meg, hogy lefekvés előtt hátra húzom teljesen és úgy ahogy estére, de nem merem.

2022. jan. 19. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Jól gondolod, relatív fitymaszűkületed van vagy a fitymaféked rövidsége is okozhat ilyen tüneteket. Mindkettő orvosi kezelést igényel, így első körben fordulj urológushoz!

Spanodra ne hallgass, mert amit mondott, abból könnyen lehet parafimózisod!

2022. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ne tartsd hátrahúzva.


Orvos megfelelő krémmel, nyújtást tud javasolni. Nyujtani pedig úgy tudod hogy mereven lehúzod, a makkod legszélesebb pontján, és úgy próbálod meg hagyni pár percig. A bőr rugalmas, és ha tényleg nem vészes, akkor nyúlni fog. Amennyiben nem, akkor pedig urológust keress fel, és minél hamarabb oldd meg a problémát, mielőtt később sokkal nagyobb mértékű lesz a szűkület.

2022. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem felelőtlenség 17 évesen óvszer nélkül szexelni?
2022. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Magadnak is benedvesítheted, ha ezen múlik, amikor maszturbálsz.
2022. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Pedig azt fel kell húzni!
2022. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Minek pontoztok le? Írja, hogy nedvesen hátra megy ahogy kell.
2022. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Emlékszem kiskoromban anyám fürdéskor mindig arról papolt hogy húzgáljam fel a bőrt különben később fájni fog. Szerencsére ezt megfogadtam és azóta is felhúzva van, nincs húzódás nincs fertőzés. De kinek mi az ízlése.
2022. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ugye.
2022. jan. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Itt legalább ne hazudj.

HA van partnered akkor miért kellene hokizni.

Meg mi az hogy nem merted hátra húzni?

Felesleges kamuzni.

2022. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!