Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam orvosnál, féltem a...

Voltam orvosnál, féltem a herecsavarodástól, mert olyan, mintha 180 fokot megcsavarodott volna a herem, mert elől van a mellékhere, csinált ultrahangot/megtapogatta és azt mondta nem talált semmit, érdemes másikhoz is elmenni?

Figyelt kérdés

Valahogy még mindig félek, hogy baj van

Ultrahangon látja, ha meg van csavarodva?



2022. jan. 21. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsavarodott volna a heréd, az erős fájdalommal járna. Ha nincs semmi panaszod és az orvos se talált semmit, fogadd el és örülj neki, hogy egészséges vagy!
2022. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsavarodott volna hatalmas fajdalmaid lennenek. Exemmel ateltem, neki mutet is lett a vege. Szoval ha nincsenek fajdalmaid, nyugodj meg, egeszseges vagy.
2022. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te is tévedésben vagy.Nem a here csavarodik,hanem az ondó vezeték.

A vért is ez szállitja .Azért veszélyes mert a herében megszűnik a vér ellátás,és ez akkor hatalmas fájdalommal jár .

Ez is olyan,mint a sztrók.6 órán belül meg kell oldani a vér áramlását.

2022. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-asnak van teljesen igaza y azonban annyit hozzáfűznék, hogy a herevsavarodás esetében a here kb 30 percig menthető meg a termékenység szempontjából.
2022. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Enyhe fajdalom van, sokszor olyan, mintha a herevezetekem fajna, de az orvos tapintasos es uh vizsgalat utan mondta nem talalt semmit.

Uh kimutatja a herecsavarodast?

2022. jan. 22. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy kimutatja. De nem vagy te egy kicsit hipochonder? Eléggé olyan, mintha minden áron be akarnád magadnak magyarázni hogy valami bajod van.


Megvizsgált egy orvos normálisan. Semmi szervi bajod nincs. A here attól is fájhat néha, hogyha rossz a testtartás, és a gerincből odasugárzik ki. Vagy meghúztad a combod környékén az egyik szalagot és az sugárzik ki oda bizonyos testhelyzetekben.


De ezt a hisztit, hogy neked mindenáron komoly tünteted van, ezt felejtsd el.

2022. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves hatos. De sajna az vagyok, nagyon is.

Mindig felek, hogy bajom van. :(

Igazabol nekem valahogy nagyon felelemkelto az, amit irtam kerdesben es az a huzo erzes.

De rendben, megprobalom :)

2022. jan. 22. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!