Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellemetlen szagú a péniszem?

Kellemetlen szagú a péniszem?

Figyelt kérdés

3-4 hete nagyon kellemetlen szaga van a péniszemnek a fityma alatt. Rendesen tisztálkodok, ugyanúgy ahogy eddig. Már fürdés után egyből lehet érezni. Voltam urológusnál, azt mondta nincs elváltozás és semmi furcsa rajta. Antibiotikumot írt fel, de semmit nem használt.


Valaki tapasztalt már ilyet? És ha igen, mi volt a megoldás rá?



2022. jan. 23. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szine is más mint szokott lenni?
2022. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Kenetvétel volt? Mert ha bakteriális, az alapján lehet megmondani, hogy mi az, és milyen antibiotikumra reagál jól.
2022. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges pénisz is kellemetlen szagú lehet, mert az egészséges nyálkahártya megmaradását elősegítő, rajta élő baktériumok vajsavat termelnek, a vajsav pedig kissé büdös szagú (lábszag).
2022. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A szervezet szinte mindig változik.Különböző méreg anyagokat bocsát ki magából,meg baktériumokat,melyek azonnal bomlásnak is indulnak.

Ez nagyon igaz azokra test részekre,melyek zárt helyen vannak,kevésbé érintkeznek a természetes levegővel.Ilyenek a nemi szervek is .

Hiába mosod,pár perc elteltével minden kezdődik előről.

Megoldás nem gyógyszerek szedése,mert az orvos biztos ír fel valamit,ha már egyszer oda mentél.Ez alap minden orvosnál,mert hogy nézne ki semmi megoldást nem tudna javasolni. Valami gyenge készitményt biztos fel ír.Minden embernek van szaga ,illata bőrének.Az izzadságok is különbözőek.

Megoldás,nyomj rá egy kis deot,máris nem lehet érezni .

Nem kell ezt túl lihegni.

2022. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem simán ki lehet csinálni egy férfit azzal ha deót fújsz a makkjára.
2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kenetvétel. Ha a dezodoron kívül van bármi javaslat, szívesen fogadom. :)
2022. jan. 23. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
A deonál már csak a kapszaicines bemelegítő krém a jobb ötlet :D
2022. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mosakodsz? A férjemnek, más probléma miatt ugyan, de azt mondta az orvos, nyugodtan használja fürdéskor az én intim lemosómat. Nyilván a sima csapvíz nem elég, a szappan durván száríthat, azt én sem kenek a nemi szervemre. Szóval kíméletes intim lemosó a fityma alatt is, majd alapos öblítés, szárazra törlés. Persze az is lehet, hogy csak te érzed büdösnek, mert nyilván kis idő múlva lesz szaga, hiszen ott baktériumok élnek.
2022. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tusfürdővel szoktam mosni, de akkor kipróbálom az intim mosakodót, hátha... Barátnőm szokta érezni a szagot, de zuhany után 1 perccel is, így nem hinném, hogy a mosakodással van a gond.
2022. jan. 24. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!