Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnék segíteni neki?

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Párommal nem megy a behatolás. Míg ruha van rajtunk, addig áll, mint a cövek. Ahogy arra kerülne a sor, hogy bedugja, lelankad. Van, mikor csinálom neki kézzel, vagy szájjal, és akkor is ilyen félpuha lesz, de elélvez. Állítólag nem veri ki magának, mikor nem vagyunk együtt. Ezen segíthet valami potencianövelő?
2022. jan. 24. 06:17
 1/3 Isti22 ***** válasza:
Valószínűleg nagyon rástresszel, de nem tudom mit kellene tenni, én is ilyen vagyok :D
2022. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is lelankad?
2022. jan. 24. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Potencianövelőt nem javaslom. Az csak rövid távon megoldás, hosszabb távon csak több problémát fog okozni. Itt nem szervi gond van, nincs rá szükség. Valószínűleg valóban rástresszel a párod, ezért jár így. Vibrációs gyűrűt próbáltatok már? Vagy ami még működhet, beszéljétek meg, hogy kinek milyen extra vágyai vannak, azaz ki miről fantáziál. Olyan nincs, hogy nincs, maximum nem meritek bevallani. Ha ez meg van és mindketten benne vagytok, akkor hajrá.
2022. jan. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!