Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek miért zavar...

Szerintetek miért zavar valakit, hogy a piszoárnál mellé állnak?

Figyelt kérdés
Nyilván azért van több is egymás mellett.
2022. jan. 24. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Magánszféra..
2022. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Tizenkét éves lehettem amikor Prágában bementem egy nyílvános illemhelyre. Ott a piszoárnál két lmbtq-aktívista egymással játszott. Én azóta attól félek, hogy mellém egy olyan ember áll be akiben nemi vágyat tudok ébreszteni.
2022. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Mert gyermekkorban már arra nevelnek, hogy ez egy intim dolog, végezd el egyedül, zárt ajtó mögött.

A másik ehhez járuló dolog, hogy vannak akik nem szeretik megmutatni az intim testrészeiket, főleg nem vadidegeneknek.


Ebből a két dologból tevődik össze alapvetően, hogy vannak akik nem szeretik, vagy feszélyezi őket.


Továbbá egyéb tényezők is hozzájárulhatnak, mint pl nem szeretné hogy meleg férfi izguljon fel rá... De a két fő ok fent leírva

2022. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Akit zavar,eleve ne álljon oda még akkor sem ha senki sem áll ott.

Bármikor jöhet aki mellé állhat.

2022. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 es jol mondja ez teljesen igaz
2022. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!