Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet ?(többi lent)

Ez mi lehet ?(többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan mintha fájna valami a herem környékén, de csak ha hozzá érek de nem a herék hanem a pénisz mellett balra herektol felfelé, olyan érzés mint mikor a szőrt meghúzza valami, és csak akkor fáj ha hozzá érek, erekcio van, sperma fehér nincs benne vér.
2022. jan. 30. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A leírásodból a problémád is csak korlátozottan érthető, számomra az sem tiszta, hogy hol, mi és mikor fáj.
2022. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bal here felett a pénisz tövènèl ha megfogom. Különben nem. Ha megnyomom. Kicsit nagyobb a bal , de régen is nagyobb volt , mint mindenkinek, mozgásra se fáj , herezacsko is lóg , nem kék nem piros ,
2022. jan. 30. 16:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha fáj a péniszed az értelemszerűen urológiai szakvizsgálatot indikol.
2022. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy írjam le hogy hol? A pénisz és a here között , várok pár napot, mert nem szeretnék covid tesztet csináltatni úgy mehetek csak vizsgálatra
2022. jan. 30. 16:29
 5/17 anonim ***** válasza:

A pénisz és a here között jól értem, hogy azt jelenti, hogy a herezacskódban, a herék szintje fölött érzel fájdalmat?

Mióta tart?

2022. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen így akartam , tegnap délután óta kezdődött de magától nem fáj csak ha oda nyúlok.

De 2 nappal ezelőtt fociztam nem rúgták meg, de lehet meghúztam?

2022. jan. 30. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Fenntartom, hogy megér egy urológiai vizsgálatot.
2022. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Focinál minden alsó izom megmozdul.Kicsit elszoktál az ilyen mozgástól.A zacsid meg hőmérséklet függvényében veszi fel az alakzatát,tartja tökeidet.A szinét meg a véred szine adja .

Nagyon bőséges ott az érhálózat,a hajszál erek.

A leirtak ból számomra semmilyen kórosnak vélt probléma nem látszik.

Egyébként is ez a terület nagyon érzékeny mindenre .

2022. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utánna boxoltam is ellenfélel edzésben földhöz vágott, lehet attól is , ha állok es lóg se fáj csak ha megfogom
2022. jan. 30. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy külföldön vagyok és kamion sofőr vagyok. És ha akarnék se tudnék orvoshoz menni még kb 14 napig
2022. jan. 30. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!