Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron fokozót érdemes...

Tesztoszteron fokozót érdemes szedni edzés nélkül?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy lassan 22 éves vagyok, de nagyon ritka az arcszőrzezetem és egyertélmű, hogy kevesebb a tesztoszteron szintem mint más férfitársamnak. A szexuális teljesítményem se az igazi, ezért kérdezem, hogy van-e értelme annak, ha edzés nélkül szedem.

2022. febr. 4. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen
2022. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Az arcszőrzet genetika, semmi köze a tesztoszteron szintedhez. A szexuális teljesítmény mit jelent?
2022. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem korai magömlés, de durvább szituációkban volt, hogy 1-2 percig bírtam.
2022. febr. 4. 07:54
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Befolyásolja a tesztoszteron a szőrzetet, de alapvetően lehet brutál magas a tesztoszteron szint, hogyha genetikailag pedig csupasz gyérebb szőrzetet adott a sors. Egyébként a magas teszto szint hajhullást okoz. Csak úgy szólok. 22 évesen pedig egyértelműen nincs szükséged semmilyen tesztoszteron szint fokozóra.
2022. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Maximum orvosi ajánlásra. Ha megmérik a szinted, majd beigazolódik, hogy nem jó, akkor igen.


Bemondásra, random kitalálva nem.

2022. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szőrzetet többféle hormon befolyásolja, a mellékvesében termelődők is, ezért tesztoszteron szedése nem javasolható. Ráadásul a szervezet hormonális egyensúlyát befolyásolják a kívülről bevitt szerek, tesztoszteron bevitel csökkenti a saját hormontermelést. A teljesítmény kényszert pedig el kell felejteni.
2022. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak hogy hány percig bírod, semmi köze a tesztoszteronhoz.. de ha már logikusan gondolkodunk, inkább az alacsonyabb szint lenne az, amivel tovább tart a szex.
2022. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. febr. 4. 09:02
 9/12 anonim ***** válasza:
endokrinologus megnezi szükséges e de ha siman viszel be tesztoszteront akkor nőisedni fogsz mert igy fog reagalni szeveted külső hormonra h elkezd pl melled nőni
2022. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Tesztoszterin hormont csak orvosi ellenőrzés alatt szabad alkalmazni.

A pótlólagos hormon leálltja a herék tesztoszteron termelését.

Nagyon kockázatos ebbe bele avatkozni.

2022. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!