Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sèrvet kaphattam? ( Sos lent)

Sèrvet kaphattam? ( Sos lent)

Figyelt kérdés

Több száz kg-os raklapot alrèbb húztam 2 hete , azóta a bal herem fáj néha , néha görcsösen néha meg nyomás érzékeny a here és a pénisz között, kitapogattam semmi fèle csomót nem érzek a bal kicsit nagyobb , szilva nagyságú , a jobb meg egy kisebb szilva nagyságú. Még 1 hónapot külföldön leszek , elmúlhat magátol?

Nem vörös nem kék nincs kisimulva a bőr.


2022. febr. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló akció után alhasi fájdalommal rohantam kétségbeesetten orvoshoz, nekem az izom rostok károsodtak (és abban a régióban tovább is tart sajnos a fájdalom, diszkomfort érzés. Sajnos van tapasztalatom ebben, a bokámban is volt részleges izomszakadás, az hamarabb felépült). Mindenképpen elmennék orvoshoz, mert ha mégis sérv, az kizáródhat és akkor elhalhat a here.
2022. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát mindenképpen elmegyek ha haza érek.

De az nagy fájdalommal járna nem ? És már 1 hete tart

2022. febr. 4. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy terhek húzása nem okoz sérvet.A has izmok viszont nem tolerálják

az ilyen terheléseket.A fájdalom viszont sok felé kisugározhat,ami megtévesztő is lehet.

2022. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem hát remélem elmúlik
2022. febr. 5. 13:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!