Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak piros kis pöttyök...

Miért vannak piros kis pöttyök péniszemen?

Figyelt kérdés
4 napja piros a makkok és mintha piros kis pöttyök lennénk rajta de nagyon kicsik ahogy le húzom bőrön is két oldalt piros es ugyan aza mintha piros kis pöttyök lennének mivel lehetne el tüntetni ezeket es a makkom be is van repedezve

#Makkon es péniszemen piros pöttyök
2022. febr. 5. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Bakteriális vagy gombás fertőzés lehet. Volt szex védekezés nélkül, esetleg fogtad meg koszos kézzel?

Csak azt tudom mondani hogy irány a bőr és nemi beteg gondozó. A doki majd megmondja mi a gond pontosan. Bár lehet hogy most csak magán doki van mert a covid miatt lehet nem mükpdnek a korházak ezen osztályai.

A lényeg hogy nem szabad félre kezelni ha gombá ak kezeled és baktérium vagy forditva akkor az lehet csak súlyosbítja a dolog. Jo volna ha egy doki látná.

Elöször azt deritsd ki hogy mit csináltál ami miatt ilyen lett. Abbol lehet hogy lehet következtetni.

2022. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alaposam meg néztem és ha le húzom bőrt akkor nincs ott pattanás szerintem csak ki vagyok száradva
2022. febr. 6. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!