Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amint felkerül az óvszer...

Amint felkerül az óvszer egyből lelankadok, van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Kicsit nagyobb a farkam, mint az átlag méret, 18.5 cm hosszú 14 cm körbe, idáig az összes óvszertől amit próbáltam egyből lelankadok..


Esetleg viagrát kéne előtte bevennem vagy mi?


Tudom, csináljam anélül, de alkalminál ki akar rizikózni?



2022. febr. 8. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Igazat adok annak aki elottem irta, hogy fejben dol el, ne csak a penisz izgatassal tartsam fel a dolgot. Ugy alakult az eletem, hogy nincs olyan partner akit fejben is tenyleg kivannek es azota van ez is nalam. Hogy oldom meg? Egyelore ugy, hogy csak oralisan elegittetem ki magam, nincs behatolas igy nem kell ovszer. Remelem sikerul ezen tullepnem valamikor mert eleg zavaro.
2022. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
azon gondolkozok, hogy óvszerben kéne kiverni 1-2 hétig, hogy hozzászokjak
2022. febr. 9. 11:44
 13/13 anonim ***** válasza:
En probaltam azt, hogy 3-4 napig nem vertem, hogy izgatobb legyen a szex. A vege az lett, hogy ovszer felkerult, nagyon spilaztam, hogy ne lankadjon le, viszont behatolas utan par lokessel elsultem. Igy sem volt az amit akartam.
2022. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!