Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg nemi beteg...

Valószínűleg nemi beteg vagyok. Mivel még ezelőtt soha nem voltam egynél sem így felmerült bennem a kérdés, hogy urológushoz kell mennem? Vagy urológus nem erre szakosodott? Nem vagyok tisztában azzal, hogy az urológus mire szakosodott.

Figyelt kérdés
Amikor beírtam a netre, hogy nemi betegségre keresek időpontot, akkor főként nőgyógyászokat adott ki az internet, de férfiként valószínűleg nem hozzá kell mennem. Urológus tud segíteni a problémámban vagy más orvoshoz kéne fordulnom? Egyékbént még szűz vagyok, szóval valószínűleg nyilvános helyen kaptam el a betegséget. Ha esetleg tudtok Kecskeméten nemi betegségekkel foglalkozó orvost ajánlani azt előre is köszönöm.

2022. febr. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külső nyoma van, ami miatt gyanakszol? Mert akkor bőr- és nemi beteg gondozóhoz menj.
2022. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőr- és nemibeteg-gondozóba kell menni.
2022. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőr- és nemibeteg gondozó. Ezt kell keresned a közeledben.

Én ezt találtam neked: [link]

2022. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
De hogyan gondolsz nemibetegségre, ha nem volt szexuális kapcsolatod?
2022. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szexuális úton terjed .Ehhez nem elég egy fertőzött kilincs megfogása.
2022. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen van külső nyoma, a makk allatt "gomba" fertőzésre gyanakszom. Viszont ha nem nemi betegség akkor minek kéne hívnom?
2022. febr. 9. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gomba nem nemibetegség. Így is, úgy is bőrgyógyász.
2022. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

6: hány éves vagy?? Ennyire tájékozatlanul... Egy gombafertőzés mitől lenne nemi betegség...? Attól, hogy a nemiszerveden van, nem lesz automatikusan nemibetegség.


Bőrgyógyászatra menj!

2022. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fárasztó96 ***** válasza:
Időpont dokihoz, addig meg Canesten krémmel kend.
2022. febr. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!