Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszem végén piros folt ami...

Péniszem végén piros folt ami mintha nyomás alatt lenne?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam urulógusnál, azt mondta fiytmaszűkületem van, kaptam is tőle egy krémet amivel már lassan egy hete kenem magam. Viszont a makkom végén van egy nagyobb folt ami hol látható, hol nem, és olyan érzésem van mintha hozzá érne valami, enyhe nyomást érzek rajta. A bőrt egyébként fel tudom húzni, de nem tudom mi a fenét csináljak... voltam egy sebésznél, azt mondta nincs fitymaszűkületem, de az ilyet ami nekem van letapadást gyógyszerekkel ki lehet kezelni. Az urulógus meg csak annyit írt a papírra hogyha nem működik a krém, akkor circumcisio. Fogalmam sincs hova menjek, mit csináljak, el vagyok keseredve.... nem szeretném ha metélnének. Egyáltalán kezelhető ez a valami gyógyszerrel? Volt már másnak is hasonló gondja?
2022. febr. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elmész egy másik urológushoz és kikéred a véleményét.
2022. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt kisgyerekent kell megoldani
2022. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos 30 évesen már nem tudok visszafejlődni. Egyébként volt fitymaszűkületi műtétem. Elkezdtem elocommal kenni megint. Kenem amíg el nem fogy, a legutóbbi urulógus ezt tanácsolta. A többiek meg azt mondták már nem kell. Vicc az egész, fogalmam sincs kinek lehet már hinni. De azt tudom nem vagyok még renben, érzem.
2022. szept. 1. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!