Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom normális-e a péniszem?

Nem tudom normális-e a péniszem?

Figyelt kérdés
17/F Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy nem tudom normális-e a péniszem. Arra gondolok itt bőr ( ugye ami fedi fitymát,makkot) rajta van, mindig,persze le tudom húzni, egy nagyon minimálisan nehezen. De igy maszturbálok is, hogy rajta van, ez baj? Ez normális? Mit lehet ezzel tenni? De ha megnézek egy filmet, képet minden péniszen nincsen rajta ez a bőr. Sehol nem találtam róla, hogy most ez baj-e vagy sem?

2022. febr. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy van rajta bőr. A filmekben az a divat ha nincs és metélt a hapsi színész. Itt az a lényeg hogy amikor merev és kemény akkor is hátra tudod - e húzni? Nyilván kicsit nehezebb, meg a kantár (fityma fék) is ott van és feszülhet. Szóval, valamennyire akkor is hátra kell hogy jöjjön a bőr, legalább a feje kint legyen. :)
2022. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Arra gondolsz, hogy a fitymád nehezen hátrahúzható, vagyis fitymaszűkületed van?
2022. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Kérj időpontot urológusnál. Megnézi neked aztán ha le kell műteni vagy inkább ami gyakoribb csak részben igazítani, abban is tud segíteni! Addig is nagyon fontos, hogy a begyűrt részt is tartsd tisztán, ne páljon be büdösre, gombásra!
2022. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Végül is,mennyire tudod hátra húzni?Teljesen,úgy,hogy az egész makkod kint van?Akkor fáj neked?El tudsz úgy élvezni,hogy közben fáj?Vagy amikor élvezel és jön ki az ondó akkor a bőr rajta van és így nyilván nem fáj(?).Én már ilyent láttam,hogy az élvezéskor rajta volt a bőr (fityma) és a makk semennyire nem látszott.
2022. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Na, megjelentek a potyalesők.. ki ne tedd nekik a brét, mert itt azért gyűlnek össze sokan, mert erre akarják verni! Menj orvoshoz! Diszkrét és tud segíteni! Ha nincs bajod, legalább megnyugtat.
2022. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nehezen és minimálisan tudod hátra húzni, akkor az szűkület és orvosért kiált.
2022. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem légy transz
2022. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!