Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Háziorvos felírhat viagrát?

Háziorvos felírhat viagrát?

Figyelt kérdés

Olvastam már itt válaszokat, de azok nagyon régiek és nem tudom most aktuálisak-e.

40 éves vagyok, nincs betegségem, szervi bajom sem, csak stresszelek mostanság és pont most lesz valakivel az első bevetés és nem szeretnék kínos helyzetet. Sajnos nekem az első együttlétek szinte mindig ilyenek. Utána már semmi baj. Nagyapámtól kaptam 6 évvel ezelőtt 2 darabot. Az negyedesével 2 évig bírta. Csak "vész" esetén használtam. Ha valakinek van tapasztalata vagy mostanában írt fel neki háziorvos, légyszi írja meg.



2022. febr. 21. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Legegyszerűbb ha nem leszel ideges
2022. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, ez hasznos válasz volt. Erre nem is gondoltam. Szóval csak simán nyugodtnak kell lennem? Köszönöm :D
2022. febr. 21. 14:34
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeségnek hangzik,de hidd el igen.


Ha azon aggódsz, hogy jajj nem áll fel, jajj mit fog szólni akkor tuti ez lesz.


Írom ezt nőként. Mi is hidd el elég idegesek vagyunk.


Főleg, hogy nekem folyton beszólnak, hogy nagyob szűk vagyok ( mindig csak az aktuális párommal szexelek vagy akit szeretnék a páromnak tehát valóban nem vagyok " bejáratva")


Nekem ez tök kellemetlen és szégyellem magam mikor oda kerül a sor, mert ha úgy veszem 10/8 tuti bedobja.


Esetleg ihatnátok előtte valami feszkó oldót.

2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos írhat fel Viagrát.
2022. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Én új partnernél első alkalommal valamiért gyorstüzelő szoktam lenni. Tudod mi a legjobb gyógymód? Az őszinteség. Ez persze csak akkor játszik, ha nem egy éjszakás kalandról van szó.
2022. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze,ha nincs szív és érrendszeri problémád .
2022. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mire írhat fel viagrát? Mik a feltételek?

Én azt is hallottam,hogy nyugtatókat is felírhat,holott nem olyan területen szakosodott.

Magyarul xanaxot,meg ilyesmiket.

Ha azt felírhatja,gondolom ezt is.

2022. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyetemet végzett orvos. Miért ne írhatna fel Viagrát, Xanaxot, stb.
2022. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mire írja fel konkrétan,mi az indoka? Tudtommal ezek az anyagok csak indokolt esetben kaphatóak,és illegálisak.
2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért írja fel a viagrát? Azért, mert a betegnek nem áll fel.
2022. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!