Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípő tájéki fájdalom ami a...

Csípő tájéki fájdalom ami a herékhez sugárzik meg a farcsontomhoz(jobb csipő) valakinek volt hasonló? 2 hete lassan

Figyelt kérdés
Neki álltam több év kihagyás után edzeni és szerintem ott húztam meg magam … lehetséges attól? Orvosnál voltam .uh :rendben volt , sebészet : minden oké sérv nincs. Tavaly voltam végbél tükrözésen, hasi uh, mellkas röntgen. Valakinek van valami öltlete? A fájdalmat több órás munka közben érzem sok sétálás.

2022. febr. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy kifejezetten combhajlatba sugárzó fájdalom. Alig bírtam villamosra szálláskor megemelni a lában, akkor értettem meg az öregembereket (én is az vagyok). Semmit nem tudtak az okosok kideríteni, mert valójában a röntgenképen sem lehetett semmit sem látni, így aztán jobb híján rámondták, hogy csípőizületi kopás. Három hónap múlva már semmi fájdalom nem volt és azóta (több éve) sem jött elő. Ennyit az orvostudományról. Azt hiszem, hogy valamiféle vírusfertőzésnek lehetett a tünete
2022. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak érdekes dolgok az biztos. Bizom benne nekem is elmúlik. Már googlén olvastam mindent lehet be is képzelem szerintem.
2022. febr. 21. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, majd elmúlik. Pár hét kell neki, főleg ha továbbra is terheled.
2022. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a prosztatagyulladás okozott ilyen tüneteket. Urológusnál is jártál?
2022. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bizom benne , hogy elmúlik. Voltam Urológusnál minden rendben volt. Uh-t is csinált.
2022. febr. 23. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!