Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkom bevan gyulladva....

Makkom bevan gyulladva. Milyen orvoshoz tudnék menni?

Figyelt kérdés
1 hónapja kb piros foltok jelentek meg a makkkomon és alatta. Most már a nyelvemen is fehér lepedékes ebből gondolom, hogy gombás fertőzésem lehet. Canestennel kenem, Protexin Candies Plust szedek 3 hete, eddig semmi eredményét nem látom. Urológiára, bőrgyógyászhoz több hónap múlva kapnék időpontot. Hogyan tudnék előbb orvoshoz jutni? Ennyit nem szeretnek varni vele.

2022. febr. 27. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Urológushoz azonnal is mehetsz!
2022. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteggondozóba kell menni, egyébként háziorvos ad sürgősséggel beutalót és akkor nem kell várni.
2022. febr. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Majus 8ra tudnak idopontot adni........
2022. febr. 28. 09:56
 4/17 anonim ***** válasza:

3: és mondtad, hogy sürgős...????


Akkor van ilyen távoli időpont, ha általános kivizsgálásról van szó, vagy prosztata-szűrés, hasonlók... Ami nem akut betegség.

2022. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondtam. Sajnos ezt az időpontot tudja adni.
2022. febr. 28. 11:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj már beutalót, ami sürgősségi.
2022. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Anyagilag megengedheted magadnak a magánt? Ha igen, szerintem próbálkozz ott. Sz@r ügy, de sajnos ez van. Szeptemberben én is így jártam az urológiával. A háziorvos sürgősségivel küldött, a tüneteim alapján hererák is lehetett volna, mégis másfél hónapra kaptam időpontot. Megpróbáltam felszökni, gondolván, hogy daganat gyanúval nem hajtanak el, de nem sikerült, a katonák nem engedtek be. Maradt a magán. Szerencsére semmi komoly nem volt, de mi lett volna ha daganat és nincs pénzem magánorvosra.
2022. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagynehezen, de a 4. kórházba fogadnak. Erre fizetjük a tb-t?
2022. febr. 28. 13:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Mégse látnak el. Megyei kórház, de nem oda tartozok. Menjek oda ahol a május 8.at mondták.
2022. febr. 28. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem látnak el. A TB nem egy adott intézményre szól.
2022. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!