Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy szokjam meg a fedetlen...

Hogy szokjam meg a fedetlen makk érzését?

Figyelt kérdés

Eléggé fájdalmas, most, hogy már nem takarja a fitymám és teljesen csupasz. Kicsit furcsa, ahogy dörzsöli a gatya. Különösen a fék részénél.


Mikor fog elmúlni? Mindig ilyen érzés lesz? Milyen érzés lesz, ha elmúlik? Jobb, rosszabb mint előtte volt? Vagy nem lesz különbség?



2022. márc. 6. 12:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#7es vagyok

én is van, hogy hátrahúzva hordom

miért? mert amúgy nagyon érzékeny volt a makkom, de így, hogy néha pár napra hátrahúzva tartom, kicsit jobban bírom, ha valami hozzáér, vagy használom.


Ha téged metéltek, a féket meghagyták? Minek? Azért lehet kellemetlen ott, mert feszül a semmire. Ha már gyogyultál, nincs sebed, megprobálhatsz valami hámosító kenőcsöt (körömvirág/bepanthen) a makkodon. De csak ha már begyógyult!

2022. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
8as vagyok:tisztább vagyok fedetlenül,tovább bírom punciban,kinézetre jobban tetszik.
2022. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekem azért van hátra húzva mert 1részt vagesz másrészt eléggé érzékeny volt de így már nem az.
2022. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért fáj mert nem takarja semmi, szimplán még nem gyógyult meg rendesen, adj neki még pár hónapot és hozzá fogsz szokni
2022. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Adj magadnak időt, hozzá fogsz szokni. Idősebbnél már a beidegződés más a pubertás miatt, mint akinek kisbabaként csinálták. Férfiak százmillió vannak körülmetélve és ettől még nem állt le az élet. Az emberi test alkalmazkodik az új állpothoz. Minden rendben lesz.
2022. márc. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban metélték körül, utána volt vagy hónap, mire megszoktam. Fürdésnél nem szerettem igazán, ha meleg volt a víz.
2022. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Egészségügyi okok miatt kellett metéltetned?

Egy idő után érzéketlenebbé válik, tehát sajnos szex közben is.

2022. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2022. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennyi idő távlatában megszoktad?
2023. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!