Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok szerintetek gáz ha egy...

Lányok szerintetek gáz ha egy ferfi borotválja a lábát? Nem mindig, kb 3-4 éve volt az első. Nem folyamatosan borotválom, nem úgy kell elképzelni. Csak gondoltam most egyet mert egy lánynak ez jött be. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
23 f.
2022. márc. 8. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az. Kiábrándító.


32/N

2022. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, kiábrándító. Az utcán látni ilyet és mindig beugrik milyen igazi lúzer páva. De ha neked tetszik azzal kéne foglalkoznod, mert én nem vagyok ott mindig, de te magadnak igen.
2022. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
A borotválgatásnak semmi értelme, mert minél többet borotválod, annál jobban megerősödik és annál hamarabb kinő, miközben egyre erősebb szálak lesznek. Lézeres szőrtelenítő géppel kell megvilágítani a bőrt és akkor elpusztul a szőrhagymák 90%-a és sokkal tovább marad szép sima, csupasz a láb.
2022. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

A szőr maga nem erősödik meg, hanem alapvetően kúp alakú, azonban amikor leborotválás vagy letrimmeled, akkor elveszíti ezt az alakját, és sima henger alakú lesz a szőrszál. Ez által tűnik vastagabbnak, erősebbnek.


Egyébként én nem szeretem a borotvált lábat. Max akkor ha a pasi sportoló, és megköveteli a sportja, pl úszók.


Azonban egy pasin szeretem a szőrt. Persze nem mindegy milyen dús, színű, szóval chubakka ne legyen, de láb, kar és ha nem Tarzan lengedezik, akkor mellkasszőr. A fanszőrt is szeretem ha nem full csupasz.

2022. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fúúú te , inkább búzás .
2022. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Semmi gond vele, ha ez tetszik. De a lány kedvéért én nem tettem volna meg. A te tested.
2022. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem gáz,volt barátom,aki annyira szőrös volt,hogy én kértem rá.L.
2022. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!