Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fáj időszakosan a térdem?

Mitől fáj időszakosan a térdem?

Figyelt kérdés
A jobb térdem fáj kb 2-3 havi kihagyásokkal vagy 1 héten keresztül. Leginkább ha hajlítom akkor nyilal bele és kezd el fájni ugyan ez van vezetés közben, hogy érzem el kezd fájni illetve arra keltem valamelyik nam, hogy orditani bírtam volna úgy fájt aztán 10 perc kínlódás után elmúlt. 24 éves vagyok sportos test alkatú.
2022. márc. 9. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ortopéd szakorvos tud segíteni és ne halogasd, mert nem minden stádiumban lehet véglegesen segíteni!

Lehet csak simán kopott vagy nem kap kenést vagy becsípődés, csontkinövés, ízületi gyulladás, részleges szakadás, túleröltetés miatt teniszkönyök szerűség (nem tudom térdnél mi a neve)..

Vegyél porcerősítő vitamimt addig is és egyél bőrös húst, ártani nem árthat!

2022. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolod ez valami specifikus nemfüggő dolog? Vagy miért a férfiak egészsége kategória? Netán a "gumibotod" veri a térded, attól fáj? :D
2022. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!