Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hugycsogyulladas elmulasa?

1111Anyad kérdése:

Hugycsogyulladas elmulasa?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy hete penteken eszleltem a felfazasomat ra egy napra szombaton bevettem sandozt 3 kapszulasat 2 este egy reggel 5. En( ket honappal ez elott ugyan igy felvoltam fazva es ugyan igy kellett szedni) es kb egy hetig semmi hatasa nem volt. Ma 14. En mar semmi. Nem jott egyaltalan. Lehet ennek a gyogyszernek egy hetes hataskore? Vagy ez elmulhaz magatol is ez a tema? Novel nem voltam egyutt 4- tol szamolva ket hete most mar harom.
2022. márc. 14. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Azi Sandozra gondolsz?


mellkasi fertőzések, mint például krónikus hörghurut, tüdőgyulladás,

a mandulák, a torok (pharyngitis) és a melléküregek fertőzései,

fül fertőzések (akut középfül gyulladás),

bőr- és lágyrészfertőzések, az égett sebek fertőzéseinek kivételével,

a Chlamydia nevű kórokozó által okozott húgycső- és méhnyakfertőzések.


Amennyiben nem ilyen eredetű a fertőzés nem kellene szedni, továbbá antibiotikumot magunktól alapvetően nem szedünk, mert többet árthatunk mint használunk. Minden antibiotikumnak kell pár nap amíg telítődik vele a szervezet, és elkezdi kifejteni a hatását.


Amit javasolnék, hogy menj el bőr és nemibeteggondozóba, vegyenek mintát, és majd az orvos felírja a megfelelő gyógyszert, mert ezek szerint a Sandoz gyenge, és erősebb kell, vagy másfajta, mert nem Chlamydiád van

2022. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat pali ket honapja is ugyan ezt a cuccoz irta fel a ven szaros akihez elmentunk std szuresre es megoldodott de ott az utolso pirula beszedese utan 2 nappal
2022. márc. 14. 10:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg amugy elmult minden,az volt csak a kerdes h lehetseges e az 1 het mire elmulasztja a tuneteket
2022. márc. 14. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor elmész másik dokihoz ha ezzel nem vagy megelégedve.


A vén szaros és egyéb megjegyzéseid pedig szerintem nyugodtan befejezhezheted, mert nem ide való, továbbá akkor a doki megoldotta a problémád. Az már nem az ő hibája, hogy valamiért kiújul nálad.

Lehet hogy a környezetben keresendő az ok, ami miatt bejut a kórokozó a szervezetedbe.

2022. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te amugy nr haragudj meg de miert akarsz ennyire okos lenni? Most mindom h megoldodott. Annyi volt a kerdes hogy lehetseges eaz , hogy egy heten belul mulatszja el a tuneteket
2022. márc. 14. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:

,,Minden antibiotikumnak kell pár nap amíg telítődik vele a szervezet, és elkezdi kifejteni a hatását."


A választ megkaptad, de te ne haragudj, de ékezeteket nem tanítottak meg használni? Illetve ha elmúlt a probléma akkor miért is vén szaros az orvos?

Illetve mit gondolsz mikor hasson a gyógyszer? 2 év múlva vagy mennyi időre gondoltál? Gyakorlatilag nincs értelme a kérdésednek.

Továbbá te vagy annyira okos, hogy nemibetegséget szedsz össze.

2022. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemibetegseget ja. Nekem legalabb van arra wsely hogy elkapjak valamit ellentetben veled mert nemnagyon hiszem h van akarkid is. GimnaziumPlayer
2022. márc. 14. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudni akarod, akkor elmondom hogy van egy állandó szexpartnerem, arra pedig a helyedben nem verném a mellkasom, hogy szex során nem tudsz védekezni, és olyan akad csak a horgodra aki össze -vissza dug, és még annyi esze sincs hogy a betegségét kikezeltesse. Saját magad égeted csak, de nincs eszed hogy ezt felfogd
2022. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te nagyon ostoba vagy fiam. Nem kaptam el semmit te szerencsetlen, csak kiemeltem h nrm kaptam el zole semmit mert ha el is kaptam volna akkor ra egy hetre legkesobb kijon
2022. márc. 14. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!